To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Jakie kosmetyki do masażu antycellulitowego ?

Ernesta - 2013-05-22, 10:21

Ja polecam masaże kawą . Ogólnie warto poczytać o domowych sposobach walki z cellulitem, sporo skutecznych można znaleźć. :) )
bonka - 2020-09-03, 10:31

Lubię firmę Isana. Maja kosmetyki z dobrym składem i co najważniejsze w dobrej cenie. Do tej pory przetestowałam ich wiele i w sumie mało co mi sie nie sprawdza. W rossmanie kupuję głównie kosmetyki do kąpieli oraz kosmetyki do włosów. Nowosci pokazane na blogu na pewno przetestuję (szczególnie, ze szukałam czegos nowego do odżywienia swoich włosiąt).

Kosmetyki do ciała wybieram jednak raczej specjalistyczne. Szczególnie, ze z wiekiem zauwazyłam u siebie spadek ujędrnienia ciała i chciałabym z tym walczyć. stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?&mode=pokaz&id=48781

kuuma - 2020-11-23, 09:37

Ernesta napisał/a:
Ja polecam masaże kawą . Ogólnie warto poczytać o domowych sposobach walki z cellulitem, sporo skutecznych można znaleźć. :) )

Ja też używam zmielonych ziaren po kawie, dodaję do tego łyżkę oleju kokosowego i energicznie się tą papką masuję. Skóra czerwona, pobudzona, ale też niesamowicie gładka i odżywiona. Nie znalazłam jeszcze lepszego peelingu :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group