To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Jednostki chorobowe w masażu - Terapia tkanek miękkich - ogromna prośba o pomoc

Mr.Z - 2011-01-21, 20:14
Temat postu: Terapia tkanek miękkich - ogromna prośba o pomoc
Witam wszystkich :)

Mam do Was wielką prośbę, bo muszę napisać pracę na zaliczenie samokształcenia z terapii tkanek miękkich a nie mogę się nigdzie doszukać informacji na temat tego co mam opracować, a mianowicie mam napisać referat o :

Zespole mięśnia piszczelowego tylnego, uszkodzenia mięśni pochyłych i uszkodzenie ścięgna Achillesa - wszystko pod kątem terapii tkanek miękkich.

I tu moja wielka prośba, gdyby ktoś posiadał jakieś notatki, skany z książek, bądź w ogóle jakiekolwiek informację na w/w zagadnienia to byłbym bardzo wdzięczny za podesłanie ich.

Jakby ktoś miał jakieś materiały to prosiłbym o kontakt na PW bądź maila: mateo_z@op.pl

Z góry dzięki i pozdrawiam
Mr.Z

Ms. M. - 2011-01-24, 18:33
Temat postu: brak dostępnych informacji
Szanowny Mr. MZ :mrgreen: nawiązując do Pańskiej prośby jestem skłonna stwierdzić, iż ma Pan bardzo duże wymagania...informacje dotyczące jednostek, o których mowa są w dzisiejszych czasach niezmiernie trudne do zdobycia... cóż ja rzec mogę - proponuje poszukać w angielskojęzycznych artykułach... myślę, że tam jest największa szansa znalezienia czegokolwiek z tym związanym :lol: jeśli chodzi o samą terapię miękkotkankową w tych konkretnych jednostkach , skromnie radzę sobie odpuścić, tym bardziej, że nie sądzę aby - nie obrażając nikogo - "Pan BigOkular" miał czas, a tym bardziej możliwość to czytać :razz: a swoją drogą, od kiedy szanowny kolega jest taki ambitny? można napisać ogólnie i będzie :mrgreen: tymczasem serdecznie pozdrawiam :grin:
Ms. M.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group