To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Otwieramy spa

administrator - 2011-01-17, 23:02
Temat postu: Otwieramy spa
Aby projekt salonu spa był dobrze wykonany, przed stworzeniem biznes planu i projektu, warto zapoznać się z odpowiednimi aktami prawnymi. Uniknie się w ten sposób problemów z instytucjami kontrolującymi (np. Sanepidem lub nadzorem budowlanym).

Co prawda nie ma wytycznych dotyczących wprost wymagań dla salonu spa, ale zawarte w nich ogólne informacje na temat zasad planowania powierzchni użytkowej, oświetlenia, wentylacji, temperatury i innych elementów infrastruktury pomogą zwizualizować pomysł na spa. Poniżej najważniejsze akty prawne pomocne w budowaniu spa.

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Otwieramy spa

Anonymous - 2014-02-26, 10:40

Może za kilka lat otworze coś swojego jak na razie ciężko pracuje i odkładam tyle ile się da
sylwia4012 - 2014-04-15, 19:04

ja na rozkręcenie swojego gabinetu musiałam niestety dobrać kilka tysięcy. Dobrze, że znajoma pracuje w firmie finansowej i jej znajomy doradca wyjaśnił mi co i jak, dobrał odpowiedni plan spłaty. Dzięki nim działam i teraz jest coraz lepiej.
Anonymous - 2014-05-21, 12:16

Fakt, żeby otworzyć coś w naszym kraju, to niestety trzeba się głównie pchać w kredyty.
marcin00 - 2015-07-31, 13:40

A gdzie nie trzeba się pchać w kredyty... Niestety, żeby coś otworzyć, trzeba mieć pieniądze, a pieniądze mają ci, co zarobili albo ci, co wezmą kredyt. Moim zdaniem kredyty to i tak świetna sprawa, bo kiedyś bez kredytu to jedynie można było marzyć, że się coś własnego otworzy. Poza tym zawsze można skorzystać z dotacji. Ja tak zrobiłem :D :D
Kristy - 2017-07-31, 11:29

a czy można otworzyć spa w mieszkaniu? BO właśnie szukam konkretnej nieruchomości i zastanawiam się, czy nie wziąć pokoju więcej właśnie na gabinet, Takie lokum lokum-deweloper.pl/mieszkania/lokum-di-trevi/byłoby chyba dobrym wyjście, coś się może orientujecie.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group