To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Kursy masażu i szkolenia.

HubertMasaz - 2011-01-12, 12:01
Temat postu: Kursy masażu i szkolenia.
Witam. Jestem masażystą od 4 lat własną działalność prowadzę od roku, ukończyłem 2 letnie studium masażu otrzymując tytuł technika, po szkole zrobiłem kurs masażu kamieniami, bańką i shiatsu. Mam odpowiedni lokal i chciałbym zacząć prowadzić kursy masażu klasycznego oraz szkolenia masaży relaksacyjnych, czy jest na forum osoba która mogła by mi pomóc i powiedzieć jakie muszę spełniać wymagania, do jakich placówek muszę się udać abym mógł wystawiać odpowiednie zaświadczenia i ogólnie czy długa droga przede mną. Proszę o konkretne odpowiedzi od osób które na prawdę mają pojęcie na ten temat. Pozdrawiam i czekam na odpowiedź.
adamm - 2011-01-13, 13:11

Rozmawiałem z moją Panią od masażu, powiedziała aby uczyć trzeba mieć wyższe np AWF i studium pedagogiczne. Dobrze mówie ? :)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group