To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Konkursy, nagrody, losowania związane z masażem - Jubileuszowy konkurs z masażem 2011

administrator - 2011-03-22, 11:30
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
gratulacje dla zwyciezcow za danie prawidlowej odpowiedzi i za lut szczescia w losowaniu.

tylko dlaczego nikt nie fatuguje sie napisac co najmniej 8 literowego wyrazu "d z i e k u j e" ? :!:

lub nawet jakiejs nawet marnej ikonki?

karol, wstrzymaj sie z wysylka i zrob kolejne losowanie :wink:

W e-mailu jest informacja o podzieleniu się z nami na forum radością z wygranej. Tak że to od zwycięzców zależy czy napiszą coś czy nie ;)

massagewarsaw - 2011-03-22, 11:36
Temat postu: kurs masaz tajski
nie ciesza sie, to dac komus, kto doceni podarunek
administrator - 2011-03-22, 11:53
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
nie ciesza sie, to dac komus, kto doceni podarunek

cieszą się na pewno jak dojdzie paczka może coś napiszą

domi919 - 2011-03-22, 14:49

Tak dla scislosci to nie jestem kobieta!! Odpowiedzialem poprawnie i wyslalem normalnie e-mail i nie wiem skad takie teksty? Niby jak sie pospieszylem? Po prostu po raz kolejny nie udalo sie niestety w losowaniu.
massagewarsaw - 2011-03-22, 15:02
Temat postu: kurs masaz tajski
domi919 napisał/a:
Hmm pomodle sie jeszcze szybko :D

zapomniales co napisales, moj zart odnosil sie do tego.

jak cos robic, to nie po lebkach, bo skutek bedzie ponizej oczekiwan.

nastepnym razem przed konkursem sprawe z losem musisz zalatwiac w inny sposob

domi919 - 2011-03-22, 15:06

Dobra, dobra;P nic nie pomoze jak szczescie nie dopisze ;p szansa wieksza chyba niz w lotto, ale pewnie osob jest sporo i tylko kilka wygrywa np. teraz
massagewarsaw - 2011-03-22, 15:09
Temat postu: kurs masaz tajski
nie wywoluj wilka z lasu, bo admin zarzadzi nagrody pocieszenia dla wszystkich poszkodowanych przez los
domi919 - 2011-03-22, 15:17

Nie zarzadzi :P dobra widze, ze p. moderator sie denerwuje, to juz nie pisze, czekam na kolejny konkurs i lepsze losowania ;p
administrator - 2011-03-22, 15:39

Oj dużo osób brało udział w konkursie około 1000 odpowiedzi. pan admin nie ma się czym denerwować. Czekamy na kolejny konkurs ;)
massagewarsaw - 2011-03-22, 17:09
Temat postu: kurs masaz tajski
e-Masaz.pl napisał/a:
Oj dużo osób brało udział w konkursie około 1000 odpowiedzi.

oh ty zesz, biorac pod uwage niewiele wieksza ilosc uzytkownikow forum, to niektorzy pewnie glosowali wielokrotnie, za siebie, babcie i dziadka.

takie numery zdarzaly sie w przeszlosci na innych forach.

tak, jak sugerowalem wczesniej - udzial w konkursie dla aktywnych uzytkownikow forum. Niech babcia i dziadek tez sie rejestruja i pisza.

administrator - 2011-03-22, 20:03
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:
Oj dużo osób brało udział w konkursie około 1000 odpowiedzi.

oh ty zesz, biorac pod uwage niewiele wieksza ilosc uzytkownikow forum, to niektorzy pewnie glosowali wielokrotnie, za siebie, babcie i dziadka.

takie numery zdarzaly sie w przeszlosci na innych forach.

tak, jak sugerowalem wczesniej - udzial w konkursie dla aktywnych uzytkownikow forum. Niech babcia i dziadek tez sie rejestruja i pisza.

nie nie to było unikalne ponieważ nie tylko z forum odpowiedzi przychodzili również z serwisu e-masaz.pl jak i fb nie mówiąc już o subdomenach e-masaz.pl spa fizjo itd ;)

massagewarsaw - 2011-03-22, 20:32
Temat postu: kurs masaz tajski
wlasnie dlatego jedynym kryterium uczestnictwa w konkursie powinno byc rejestracja na forum i postowanie.

chcesz miec stol/nagrode, to pisz. A jak jestes za leniwy na takie rzeczy i wolisz podawanie adresow babci i dziadka, to szukaj szczescia gdzies indziej.

ale co ja tam wiem, ja tu tylko sprzatam

administrator - 2011-03-22, 20:37
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
wlasnie dlatego jedynym kryterium uczestnictwa w konkursie powinno byc rejestracja na forum i postowanie.

chcesz miec stol/nagrode, to pisz. A jak jestes za leniwy na takie rzeczy i wolisz podawanie adresow babci i dziadka, to szukaj szczescia gdzies indziej.

ale co ja tam wiem, ja tu tylko sprzatam

pomyślimy w następnym konkursie ;) ale to za jakiś czas.

blizniaki06 - 2011-03-29, 10:29

Witam. Jak obiecałam - tak czynię... ;)
Ogromnie D_Z_I_Ę_K_U_J_Ę za nagrodę. Megapaka była megawypasiona i przyniosła wiele, wiele radości. Ogromnie dziękuję raz jeszcze!
Właściwie to wydawało mi się, że podziękowanie mejlowe wystarczy, ale psioctwa ;) Pana (mniemam) "massagewarsaw-masaż tajski" sprawiły, że postanowiłam powielić swoje dziękczynienie - także na forum.
Pozdrawiam serdecznie.
A.

massagewarsaw - 2011-03-29, 10:34
Temat postu: kurs masaz tajski
konkurs jest publiczny i publicznie wypada podziekowac.

nastepnym razem sponsorzy konkursu moga dac tylko ulamek wartosci nagrod, ktore dali teraz, bo po co sie wysilac na osoby przypadkowe, a nie na aktywnych masazystow.

kto wie, czy podziekowalas mailowo albo ze wogole istniejesz, a adres nie byl do babci czy dziadka.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group