To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o masażu, masażach - Masaż biurowy - work site

administrator - 2010-12-14, 20:53
Temat postu: Masaż biurowy - work site
Masaż biurowy Work Site wykonywany w regularnych odstępach czasu jest wręcz idealnym sposobem eliminowania stresu z miejsca pracy. Przy niewiele ponad 10 min trwania jest on idealnie przystosowany do warunków biura.

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Masaż biurowy - work site

Marlena - 2010-12-15, 15:28

Najgorsze, że pracodawcy nie dbają o odpowiednie warunki dla pracowników. Sama dwa lata pracowałam po 12 godzin przed komputerem na krześle z popsutym oparciem. Nawet się człowiek nie mógł poskarżyć bo na moje miejsce pracy czekało wiele innych osób :(
administrator - 2010-12-15, 16:30

Marlena napisał/a:
Najgorsze, że pracodawcy nie dbają o odpowiednie warunki dla pracowników. Sama dwa lata pracowałam po 12 godzin przed komputerem na krześle z popsutym oparciem. Nawet się człowiek nie mógł poskarżyć bo na moje miejsce pracy czekało wiele innych osób :(

Zawsze pozostają ćwiczenia po pracy. Tylko kto by miał czas i chęci po 12 h pracy jeszcze ćwiczyć. Mam nadzieje ze zmieniłaś prace a zarazem godziny pracy.

Marlena - 2010-12-15, 16:51

Ja zmieniłam i pracowałam później jako masażystka :) ale inni dalej tam pracują w tragicznych warunkach dla kręgosłupa :(
RehaT - 2010-12-15, 17:40

chyba nic nie krzywdzi kregoslupa tak jak praca jako masazysta w przychodni
administrator - 2010-12-15, 18:11

Marlena napisał/a:
Ja zmieniłam i pracowałam później jako masażystka :) ale inni dalej tam pracują w tragicznych warunkach dla kręgosłupa :(

Mam nadzieje ze nie po 12 h

majkel - 2010-12-15, 21:56

e-Masaz.pl napisał/a:
Marlena napisał/a:
Ja zmieniłam i pracowałam później jako masażystka :) ale inni dalej tam pracują w tragicznych warunkach dla kręgosłupa :(

Mam nadzieje ze nie po 12 h

heh czasem i trzeba po te 12h ;/

Roobin - 2010-12-15, 23:21

to jest najlepsze że niby tak dużo się mówi o warunkach i ergonomii pracy a życie to wszystko niweluje i pracownicy pracują w różnych warunkach w których przeważnie nie dba się o dobro pracownika tylko o oszczędności pracodawcy...life is brutal :razz:
massagewarsaw - 2012-02-09, 19:08
Temat postu: kurs masaz tajski
troche krotki i ogolnikowy jest ten artykul.

generalnie, to firmy wieksze i miedzynarodowe, staraja sie dbac o pracownikow przez masaz w miejscu pracy. Czesto placa w calosci za zabiegi.

przed kryzysem bylo to zdecydowanie bardziej popularne.

natomiast ze strony masazysty jest to ciezka praca, czesto bez przerw, ale taki masaz daje mozliwosc przedstawienia sie potencjalnym klientom.

sa to tez odmienne techniki od masazu klasycznego i ich znajomosc moze sie przadac, jako dodatek do masazu na stole



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group