To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Konkursy, nagrody, losowania związane z masażem - Kalendarzowy konkurs 2011

Piotr Śleziona - 2010-12-06, 10:28

Piotrek :)
Roobin - 2010-12-06, 10:44

rozeszły się z prędkością światła :smile:
administrator - 2010-12-06, 11:38

Piotr Śleziona napisał/a:
Piotrek :)

Za późno ;)
Roobin napisał/a:
rozeszły się z prędkością światła :smile:

Dokładnie ;)

Durst - 2010-12-07, 19:48

Durst

A ja nadal licze na niego , jestem optymista :D

administrator - 2010-12-07, 19:59

Durst napisał/a:
Durst

A ja nadal licze na niego , jestem optymista :D

Może za rok ;)

Truskawa - 2010-12-08, 20:38

eee.. co to za ściema z tym konkursem..?? Kto dał cynk ludziom??
4 pierwsze osoby zalogowały się niecałe 5 minut wcześniej przed postawieniem postu...
Coś nie hallo....

massagewarsaw - 2010-12-08, 21:16
Temat postu: kurs masaz tajski
rozsylka WP czy maili troche trwa - jedni dostali szybciej i chwycili nagrody. Tylko obawiam sie, ze te 4 pierwsze osoby, ktore sie swierzo zarejestrowaly, to moga byc juz istniejacy uzytkownicy, ktorzy chcieli pozostac anonimowi lub moga byc osoby, ktore zgarnely wiecej niz jeden kalendarz.

konkurs, ktory trwa wszystkiego 2 godziny, nie bardzo jest zabawa dla tych pozostalych kilkuset uzytkownikow, ktorzy sie logowalo juz po skonczeniu konkursu.

mozliwe, ze w przyszlosci powinny byc inne kryteria, niz kto pierwszy ten lepszy

administrator - 2010-12-08, 22:13

Rozwiewam spekulacje nikt nie pisał za kogoś. Każdy wysłał dane do przesyłki.
Info było również na FB gdzie nie byli tutaj zarejestrowani co było powodem rejestracji.
Kalendarze jeszcze będą dla aktywnych użytkowników. Wiec spokojnie.
Proszę już nie komentować tylko cieszyć się z wygranej zwycięzców.

Truskawa - 2010-12-08, 22:22

spoko spoko, tak tylko napisałem bo mnie to zastanawiało. Ale jak okej to okej:)
pozdrawiam:)

administrator - 2010-12-08, 22:25

Truskawa napisał/a:
spoko spoko, tak tylko napisałem bo mnie to zastanawiało. Ale jak okej to okej:)
pozdrawiam:)

Nie no dobrze bardzo dobrze ,wszystkim powinno byś wyjaśnione ja kogoś coś interesuje ;)
Jeszcze jest kilka kalendarzy ale to już są kalendarze jak już mówiłem dla aktywnych użytkowników i dam info kiedy będzie z tym konkurs zawiązany ;) Na pewno w tym wątku ;)

Roobin - 2010-12-09, 10:31

proszę jak kalendarze potrafią ożywić atmosferę :cool: chyba wszyscy już nie moga się doczekać 2011 :razz: a co do wyjaśnienia wątpliwości proponuję powołać nową komisję ślędczą bo w sejmie się nudzą chyba :smile:
administrator - 2010-12-09, 14:49

Roobin napisał/a:
proszę jak kalendarze potrafią ożywić atmosferę :cool: chyba wszyscy już nie moga się doczekać 2011 :razz: a co do wyjaśnienia wątpliwości proponuję powołać nową komisję ślędczą bo w sejmie się nudzą chyba :smile:

W sejmie jest komisja komisji już haha ;)

administrator - 2010-12-14, 18:27

Informuje ze paczki z kalendarzami zostały wysłane ;)

Teraz informacja dla aktywnych forumowiczów.

Mamy jeszcze 5 kalendarzy do rozdania.
Aby wygrać konkurs trzeba posiadać minimum 30 postów na forum i wpisać swój w kolejnym poście.

Zaczynamy!

domi919 - 2010-12-14, 20:27

domi919
ashley - 2010-12-14, 20:28

ashley


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group