To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż targi, kongresy - II Targi Uroda i Estetyka 2010

Truskawa - 2010-11-21, 19:30
Temat postu: II Targi Uroda i Estetyka 2010
Był ktoś??
Ja odwiedziłem i dla kogoś kto otwiera gabinet zarówno masażu jak i kosmetyki pozycja obowiązkowa. Ja dostałem namiary na kursy i nowe kosmetyki w sam raz na mój nowo otwierający się gabinet:D
Głownie panowała kosmetyka, pazurki i makijaż ale dla masażystów kilka stoisk też co nie co oferowały.

administrator - 2010-11-21, 20:30

Organizowane przez Międzynarodowe Targi Łódzkie – II Targi URODA i ESTETYKA, które odbędą się w hali Expo w Łodzi, 20-21 listopada 2010 będą imprezą kosmetyczno-kosmetologiczną, skierowaną zarówno do profesjonalistów, jak i dla osób zainteresowanych nowościami w kosmetyce. Zakres targów obejmuje m.in. kosmetyki pielęgnacyjne i kolorowe, biokosmetyki, kosmetyki naturalne, kosmeceutyki, kosmetyki do bezpiecznego opalania, kosmetyki do pielęgnacji dłoni, paznokci stóp i włosów oraz aparaturę i wyposażenie salonów kosmetycznych, klinik medycyny estetycznej i ośrodków SPA. Na targach zaprezentowana zostanie także oferta najlepszych salonów kosmetycznych.

Targi przestrzegają spójności tematycznej i prezentują się na nich najlepsi producenci i dystrybutorzy kosmetyków. Organizatorzy przywiązują dużą wagę, aby na nie pojawiały się preparaty bez odpowiednich badań i na imprezie nie ma też kontrowersyjnych żeli i akryli do stylizacji paznokci i solariów. W tegorocznych targach udział weźmie ponad 70 wystawców, którzy zaprezentują produkty około 150 marek.

Profesjonaliści podczas targów URODA I ESTETYKA będą mogli zapoznać się z bogatą ofertą sprzętu najnowszej generacji i akcesoriów do wyposażenia salonów kosmetycznych. W Łodzi pojawią się niemal wszyscy producenci i dystrybutorzy tego sprzętu. Na stoiskach pokazane zastaną także najnowsze linie profesjonalnych kosmetyków przeznaczonych wyłącznie dla salonów.

Osoby indywidualne interesujące się nowościami w kosmetyce będą mogły zapoznać się zarówno z propozycjami uznanych już na rynku firm, jak i ofertą dopiero wkraczających na rynek. Wystawcy zaprezentują wszystko to co niezbędne do utrzymania doskonałej kondycji skóry i wyglądu – kosmetyki naturalne, biokosmetyki zarówno pielęgnacyjne, jak i kolorowe. Osoby ceniące sobie „opalony” kolor skóry poznają ciekawą ofertę bezpiecznych preparatów brązujących – alternatywy dla solariów.

II Targom URODA I ESTETYKA towarzyszyć będzie 2-dniowa konferencja zatytułowana „Kosmetologia dla zdrowia i urody”, jej celem jest odkreślenie nierozerwalnego związku piękna ze zdrowiem. Organizatorem konferencji jest Katedra Kosmetologii Uniwersytetu Medycznego w Łodzi.

Kolejnym wydarzeniem towarzyszącym targom będą III Mistrzostwa Makijażu Kreatywnego o nagrodę SZKLANEJ RÓŻY. Temat tegorocznych mistrzostw brzmi „Pejzaż miejski w makijażu i stylizacji”, a ich celem jest wyłonienie i promocja utalentowanych adeptów sztuki makijażu i wizażu. Odbędą się one w niedzielę, 21 listopada.

Targom towarzyszyć będzie konkurs o Statuetkę MTł na najlepszy produkt prezentowany na targach oraz liczne atrakcje dla zwiedzających – prezentacje, pokazy i konkursy.

www.mtl.lodz.pl/uroda

II Targi Uroda i Estetyka

20-21 listopada 2010

Łódź, hala Expo ul. Stefanowskiego 30

Godziny zwiedzania:

Sobota, 20.10 – 10.00-18.00

Niedziela, 21.10 – 10.00-17.00

Roobin - 2010-11-21, 20:34

szkoda, że nie mogłem dotrzeć :roll: generalnie fajna sprawa dla osób z branży lub planujących właśnie wystartować z własnym biznesem
AkukuBernard - 2016-09-14, 09:31

Mnie interesowały coś w okolicach Kielc, albo Ostrowca. Ale w sumie łódź nie jest za daleko. Ktoś był na tym szkoleniu ?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group