To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Jak daleko dojeżdżacie do klienta i w jakiej cenie

kokosek - 2010-11-19, 01:05
Temat postu: Jak daleko dojeżdżacie do klienta i w jakiej cenie
Ile km średnio pokonujecie dojeżdzając do klienta?I czy kasujecie za to coś dodatkowo?

Ja do 10 km od domu biorę 40zł za masaż dojazd gratis

do 15 km 40zł+10zł dojazd

do 25 km 40zł+dojazd 20zł

Bossman - 2010-11-25, 01:39

Bardzo podobnie i ja... chodz dalej niż 20 km nie jezdze bo czas tez kosztuje
massagewarsaw - 2010-11-25, 10:04
Temat postu: kurs masaz tajski
oczywiscie, ze trzeba sie skupic na swojej miejscowosci czy dzielnicy, ale nadal trzeba sie promowac (to najlepiej przez net) w skali powiatu, a nawet wojewodztwa - dojazd do miasta powiatowego czy wojewodzkiego raz z czasu na kilka godzin dobrze platnej pracy, np na masaz firmowy czy na jakies imprezy (targi, kongresy, przyjecia etc) jest uzupelnieniem dochodu. Zdarzalo mi sie dojezdzac kilka godzin w jedna strone (wszystkie koszta pokrywal klient) i w ciagu 3 dni wyrobic dobra tygodniowke.

Znam masazystow, ktorzy systematycznie pracuja w roznych miastach (czy to dla klientow indywidualnych, czy dla gabinetow masazu) - np jeden dzien w warszawie, kolejny w poznaniu, gdansku. Jest sie w rozjazdach, z dala od domu i rodziny, ale ma sie prace.

sa tez obloznie chorzy, ktorzy powinni miec systematyczne zabiegi, nawet codzienne, np drenaz limfatyczny czy cwiczenia usprawniajace po wylewie - jesli placa z gory za 5 zabiegow, to dojazd bezplatnie. Poniewaz sa oni w domu bez przerwy i sa elastyczni ze swoim czasem, to odwiedzam ich przy okazji dojazdow do innych klientow w okolicy - czyli nie trace wiele na dojazd. Jest tez szansa na zabiegi dla innych domownikow i na znajomych chorego, jesli pomozemy mu w jego chorobie - odwdzieczaja sie oni przez przysylanie innych.

szczegolnie w kryzysie trzeba byc elastycznym z klientami i wyjsc naprzeciw tym, ktorzy potrzebuja masazu, a nie jest ich stac na pelna stawke. Jesli my nie zrobimy zabiegu, to zrobi to za nas ktos inny.

nawet stowa wiecej miesiecznie daje w skali roku pokazna sume.

Bossman - 2010-12-06, 12:39

Nieważne gdzie dojezdzasz,ale nie pozwól sobie robić za darmo.

Ja nabrałem kiedyś 2 roboty 30 km od domu.Po przeliczeniu wyszedłem 30zł na czysto doliczając stracony czas jest to bezsensu.

Teraz jak ktoś chce dalej mówie: masaż 50zł w cenie dojazd gratis do 15 km.Jak ktoś chce dalej to 10zł dopłaty od 20-30 km



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group