To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Ciekawa gra dla masażystów.

massagewarsaw - 2008-03-05, 21:09
Temat postu: Ciekawa gra dla masażystów.
ciekawe czy masazystom-profesjonalistom wystarczy cierpliwosci i uda sie przejsc przez ta nudna gre

http://mojegry.pl/MojeGry_3409.html

administrator - 2008-03-05, 22:29

Nie wiedziałem że takie rzeczy ludzie wymyślają. Ciekawa gra :)
massagewarsaw - 2008-03-28, 13:51
Temat postu: masaz warszawa
niestety, to jest tylko gra - nie probuj sie z niej uczyc jesli nie znasz masazu i nie stresuj sie slabymi wynikami, jesli jestes profesjonalista.

ktos opracowujacy te gre nie mial zielonego pojecia o masazu - ruchy szybkie uwaza za mocne, a ruchy powolne za slabe. Wszystko na odwyrtke.

moze dlatego nigdy nie udaje mi sie przejsc - najwiecej zarobilem 212zl. Moze to duzo, ale niewystarczajaco, by przejsc na nastepny poziom.

jaki twoje zarobki?

administrator - 2008-03-28, 15:31
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
niestety, to jest tylko gra - nie probuj sie z niej uczyc jesli nie znasz masazu i nie stresuj sie slabymi wynikami, jesli jestes profesjonalista.

Ja się nie musze uczyć skończyłem odpowiedni szkoły :) Twoja informacja jest przeznaczona chyba do wszystkich nowicjuszy? Zresztą kto będzie się uczył od gry masażu. :)

massagewarsaw napisał/a:

jaki twoje zarobki?

Raz zagrałem i przestałem :D Wole wykonywać masaż realne niż wirtualne :) Może ktoś inny powdzieli sieę z tobą swoimi wynikami :)

massagewarsaw - 2008-03-29, 09:15
Temat postu: masaz warszawa
[quote="Karol"]Ja się nie musze uczyć skończyłem odpowiedni szkoły :) Twoja informacja jest przeznaczona chyba do wszystkich nowicjuszy? Zresztą kto będzie się uczył od gry masażu. :)
Raz zagrałem i przestałem [/quote]

wiem, ze jestes masazysta - moja ogolna uwaga byla bezosobowo, dla innych.

gra jest zrobiona jako instruktarz do masazu, co po niektorzy, moga zechciec sie wzorowac na niej.

przestales - czyzbys musial zaplacic modelowi za uczenie sie na niej technik? Takiej opcji nie udalo mi sie w tej grze jeszcze znalesc

administrator - 2008-03-29, 10:04

Cos ci to cytowanie ostatnio nie wychodzi .. :) cos znowu z komputerem masz nie tak :?:

Domyśliłem się że to się tyczy wszystkich ale jakoś tak w obronie swojej napisałem hehe :) Niestety raz zagrałem w grę w potem przestałem :P
Może za jakiś czas znowu spróbuje :)

massagewarsaw - 2008-03-29, 10:11
Temat postu: masaz warszawa
z postowaniem na tym forum to nadal mam problem - bardzo czesto sie zdarza, ze musze kliknac nawet 100 (slownie: sto) razy, zanim post sie wpisze. Wyskakuje mi ostrzezenie 'blad sesji - prosze ponownie wyslac formularz'.

cos sie pokickalo z cytowaniem - ale czy jest szansa na zmienienie koloru tla pola cytowanego. Jest ono ciemno szare i ciezko jest czytac czarne litery na takim tle.

administrator - 2008-03-29, 10:27
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
z postowaniem na tym forum to nadal mam problem - bardzo czesto sie zdarza, ze musze kliknac nawet 100 (slownie: sto) razy, zanim post sie wpisze. Wyskakuje mi ostrzezenie 'blad sesji - prosze ponownie wyslac formularz'.

Pamiętaj ze jak napiszesz posta to musisz odczekać chwilkę aby muc napisać następnego albo go edytować :) . U mnie wszystko idealne gra na forum :P
massagewarsaw napisał/a:

cos sie pokickalo z cytowaniem - ale czy jest szansa na zmienienie koloru tla pola cytowanego. Jest ono ciemno szare i ciezko jest czytac czarne litery na takim tle.

Nie wiem czy można :P No ale nawet to po co bo i tak ładnie wszytko wygląda :P :) Resztę informacji związane z forum pisz Sprawy forum :D tutaj będziemy męczmy temat gry :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group