To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Spa ogłoszenia - Sprzedam Gabinet Masażu Balijskiego w Rybniku

gakam - 2010-11-14, 08:26
Temat postu: Sprzedam Gabinet Masażu Balijskiego w Rybniku
Sprzedam bardzo ładnie wyposażony Gabinet masażu w Rybniku. Lokal jest wyremontowany przez mnie. W skład wyposażenie wchodzi: stół do masażu, mata do masażu shatsu, gorące kamienie, olejki indonezyjskie, biurko, szafa regały wiklinowe, komplet ratanowy do klientów, stolik wiklinowy ze szkłem, dekoracje ścienne indonezyjskie, świeczniki, ręczniki, szlafroki, przebieralnia dla klientów, Aneks kuchenny, krzesła i wiele innych. Gabinet jest w domu, piętro domu zajmowali Indonezyjczycy i mieszkali tam. Pokój na górze jest w całości wyposażony, regały, szafa, łóżko, stół, fotele. Dodatkowo mam kontakty z terapeutami z Indonezji którzy chcą przyjechać i pracować. Dodatkowym atutem jest istniejąca baza klientów oraz świeżo wyremontowane pomieszczenie z wanną do kąpieli ( czekolada itp). Dodatkowo oddam stronę internetową z bardzo wysokim pozycjonowaniem. Cena za gabinet to 50 000 zł. Gabinet można zobaczyć na balijskimasaz.pl Zainteresowanych proszę o kontakt 600280803
massagewarsaw - 2010-11-20, 16:25
Temat postu: kurs masaz tajski
do 4zl/min masazu to bardzo duzo, biorac pod uwage niewielka miejscowosc i zamoznosc mieszkancow. Twoje ceny sa rowne lub wyzsze od tych w metropoliach (warszawa, krakow, wroclaw). Rozumie, ze masz okresowo znaczna znizke na niektore zabiegi, ale caly cennik trzeba porownac do cen konkurencji w okolicy.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group