To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak się reklamować?

massagewarsaw - 2013-01-04, 04:14
Temat postu: kurs masaz tajski
ulotki mozesz sobie sfinansowac przez roznoszenie do skrzynek ulotek dla znajomych firm w swojej okolicy. Drukarze daja upust w zamian za umieszczenie swoich danych na twojej ulotce.

proboj wstawiac swoje ulotki do przychodni zdrowia, szpitali, klinik, poradni zdrowotnych, gymow, plywalni. Nawet u psychoterapeutow, dentystow.

wpisy w katalogach nie sa wiele warte, natomiast mzebra to wiecej, niz katalog.

strone zrob na googlepages

Anonymous - 2014-12-10, 19:46

Monika, zapewne sie czujesz ajk wiezien we wlasnym kraju. Czlowiek jest w ciaglym stresie jak nie moze znajsc pracy a jak chce cos swojego zaczac zeby nie krasc to jak zacznie jak obawia sie ciagle Urzedu Skarbowego i ZUSu. J proponuje Ci zrobienie ulotek z Telefonem komorkowym na karte (nie rejestrowanego) i zaczac dzialac. Jak bedziesz widziec, ze masz obroty to zarejestrujesz firme jednoosobowa. W UK czlowiek ma 3 miesiace od rozpoczecia dzialalnosci aby ja zarejestrowac. Nie boj sie we wlasnym kraju. Glowa do gory. Powodzenia Ci zycze!
marekzwawy - 2017-08-09, 19:08

doskonałym elementem reklamy są kalendarze reklamowe
massagewarsaw - 2017-08-12, 16:24

marekzwawy napisał/a:
doskonałym elementem reklamy są kalendarze reklamowe

gowno prawda

hella - 2017-08-25, 08:41

A czemu nie. Nie jest to najlepsza forma reklamy, ale raz na rok można taka partię kalendarzy wydrukować i rozdać klientom Nie sądzicie?
Sama proponowałabym jeszcze prowadzić regularnie swój fan page na facebooku. Jak i stronę internetową
Bardzo wiele osób szuka usług w sieci tak więc trzeba zapewnić informacje.
http://www.opengift.pl/

Swan - 2017-09-13, 08:36

Facebook to teraz jeden z łatwiejszych, tańszych i skuteczniejszych sposobów na reklamę. Każdego dnia siedzi na nim masa osób, do których można trafić. Udostępnienia, polubienia i komentarze docierają z czasem do coraz większej ilości osób, więc jeśli się jest konsekwentnym w tym co się robi to taki sposób reklamy może być obecnie najlepszą opcją.
luxye - 2017-11-07, 14:01

Pozycjonowanie, AdWords i Facebook :)
Van_Halen - 2018-07-01, 11:30

Nie wiem jaka forma reklamy jest najlepsza, ale zauważyłam ostatnio tendencję do organizowania imprez w celu zareklamowania firmy. Słyszałam, że sie to sprawdza, ale oczywiście trzeba na to wyłozyc trochę pieniedzy. Czy sobie każdy może na to pozwolić, trudno powiedzieć. Wiem, że organizacją imprez firmowych w Warszawie zajmuje sie agencja event concept . Moze warto do nich zadzwonic i zapytać :)
chrupcia - 2021-07-02, 09:38

ja mam reklame na opakowaniach produktów jakie zamawiam od yanko.com.pl i reklame w internecie i to wystarcza, poza tym wiadomo wszystko idzie poczta pantoflowa
bonka - 2022-08-21, 15:36

Opcji jest wiele, moim zdaniem sposób reklamy dobrze jest dopasować do potrzeb danej firmy, wybrać reklamę, która pzyniesie nam najwięcej korzyści.

Jeśli macie stronę internetową, polecam zadbać o odpowiednie jej wypozycjonowanie, obecnie praktycznei każdy szukla usług przez internet. I dobre pozycje w google pozwolą nam znaleźć wielu nowych klientów.

Od siebie daję namiar do agencji, która ma w tym doświadczenie:
https://wzrosty.pl

Powinni przedstawić wycenę.

Annie - 2023-06-21, 09:07

Pytanie właśnie jacy ludzie tam mieszkają, jaki jest przekrój społeczeństwa. Czy to miasto bardziej przemysłowe, czy jest satelitą większego miasta, do którego ludzie jeżdżą po usługi tego typu? Może bogaci mieszkają na obrzeżach, może jest do Ciebie słaby dojazd, zła dzielnica, źle kojarzona okolica?

Warto będzie zastanowić się nad załóżeniem własnej strony www i jej pozycjonowaniem
https://seo-freelancer.pro/

Mogę tutaj dać namiar na specjalistę, który opracuje indywidualną strategię.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group