To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Koszmarne miesiące - brak klientów

massagewarsaw - 2011-01-26, 13:27
Temat postu: kurs masaz tajski
dziku_SKA napisał/a:
zatrudnia stażystów przez Urząd Pracy. I to nie tylko na stanowisko masażysty, ale też do recepcji (bo poza gabinetem masażu prowadzi też solarium). Tak więc ma darmowych pracowników. Poza tym wynajmuje pomieszczenie pod masaż miejsc intymnych. Do tego ostatnio zajęła się organizacją kursów masażu... Pewnie za jakiś czas nawiąże współpracę z UP, który będzie podsyłał jej kursantów...
Obrotna jest, dlatego utrzymuje się na rynku.

kojarze te pania z trojmiasta z ogloszen na necie - lapanie 10 srok za ogon nie jest najlepszym wyjsciem. Trzeba miec przemyslany plan/strategie i przede wszystkim postawic na jakosc swiadczonych uslug. Inaczej to bedzie partaczenie wszystkiego, co zaczniemy i brak satysfakcji z owocow pracy.

w kazdej profesji zdarzaja sie oportunisci (jak grzywacz z krakowa), ale to tylko margines, ktory w koncu zniknie z rynku.

w masazu, jak i we wszystkich uslugach, liczy sie fachowosc i podejscie do klienta. Sztuka jest przetrwac kryzys, np dajac upusty i rownoczesnie dac lepsza jakosc, niz konkurencja. Stale zatrudniajacy bezrobotnych z UP nie wiaza pracownika i klientow z firma, jest duza rotacja i obnizenie poziomu

Roobin - 2011-01-27, 13:29

taki proceder stażów czy też praktyk na których zarabiają właściciele jest coraz częściej spotykany...często jednak pacjenci nie są zadowoleni z takich usług i wina nie leży po stronie wykonawcy czyli praktykanta czy stażysty tylko po stronie właściciela, który popędza, skraca zabiegi, lub hurtowa ilość wciągu dniówki powoduje przemęczenie pracowników a co za tym idzie gorszą jakośc zabiegów, zdarzają mi się pacjenci którzy bardzo narzekają na ten wyzysk personelu bo to też jest ze szkodą dla nich...
Rysniety - 2011-02-03, 00:41

Miesiąc już minął od zakończenia działalności i nie żałuję. Teraz nie płacąc ZUS mogę w końcu mieć jakiś zysk. U mnie kryzys jest związany z tym, że ludzie wolą iść do "magików kręgarzy" bo im powiedzieli że mają wszystkie kręgi powyskakiwane i masaż tu nie pomoże.
Bossman - 2011-02-04, 09:51

Rysniety napisał/a:
ludzie wolą iść do "magików kręgarzy" bo im powiedzieli że mają wszystkie kręgi powyskakiwane i masaż tu nie pomoże.



U mnie to samo.Moi klienci jak dzwonili po ogłoszeniach to im mówią:

''Proszę Pani masaż nie pomaga-to takie naciąganie bo jak Pani pojdzie do wanny i wygrzeje to efekt będzie taki sam-dlatego ja robie maly masaż a wszystko opiera się na nastawianiu kręgów"

administrator - 2011-02-04, 10:54

Bossman napisał/a:
Rysniety napisał/a:
ludzie wolą iść do "magików kręgarzy" bo im powiedzieli że mają wszystkie kręgi powyskakiwane i masaż tu nie pomoże.



U mnie to samo.Moi klienci jak dzwonili po ogłoszeniach to im mówią:

''Proszę Pani masaż nie pomaga-to takie naciąganie bo jak Pani pojdzie do wanny i wygrzeje to efekt będzie taki sam-dlatego ja robie maly masaż a wszystko opiera się na nastawianiu kręgów"

Jak jeden z drugim coś spie***y to inaczej będą gadali do czasu...

Marlena - 2011-02-04, 12:03

Ale czasami mają rację bo wystarczy wykonać czasami tylko sam ślizg i krąg się odpowiednio ustawia i ból ustępuje, a sam masaż by nie pomógł.
A wracając do tematu koszmarnych miesięcy - do mnie telefony się urywają i na masaże i kręgarstwo -tyle, że obecnie nie wykonuję tego zawodu, a konkurencję w okolicy mam dużą.

RehaT - 2011-02-04, 19:23

Marlena, zaraz powiedza ze robisz masaze erotyczne bo masz klientów a reszta nie
administrator - 2011-02-04, 19:29

RehaT napisał/a:
Marlena, zaraz powiedza ze robisz masaze erotyczne bo masz klientów a reszta nie

To było zbędne...
Widać ze są rejony i specjaliści co maja pacjentów i są rejony gdzie nie ma.

Bossman - 2011-02-17, 21:02

No i co ruszyło się u kogoś?
administrator - 2011-02-17, 21:36

Bossman napisał/a:
No i co ruszyło się u kogoś?

Sam jestem ciekaw czy coś ruszyło ?

RehaT - 2011-02-17, 22:17

wiadomo ze osobom ktore tylko masuja nic sie nie ruszy... ja ten tydzien mam kiepski tylko dwie prywaty , ale mam etat w nzoz na ktorym niektorzy psy wieszaja :)
administrator - 2011-02-18, 14:06

RehaT napisał/a:
wiadomo ze osobom ktore tylko masuja nic sie nie ruszy... ja ten tydzien mam kiepski tylko dwie prywaty , ale mam etat w nzoz na ktorym niektorzy psy wieszaja :)

Zawsze to plus mieć jakąś alternatywę jak nie tu to tu ;)

kokosek - 2011-02-18, 15:35

RehaT napisał/a:
wiadomo ze osobom ktore tylko masuja nic sie nie ruszy...


ty jak zwykle wiesz to najlepiej bo zapewne podebrałeś całej Polsce klientów

administrator - 2011-02-18, 17:12

kokosek napisał/a:
RehaT napisał/a:
wiadomo ze osobom ktore tylko masuja nic sie nie ruszy...


ty jak zwykle wiesz to najlepiej bo zapewne podebrałeś całej Polsce klientów

czytaj ze zrozumieniem przecież pisze ze tez ma kiepsko...
RehaT napisał/a:
ja ten tydzien mam kiepski tylko dwie prywaty , ale mam etat w nzoz na ktorym niektorzy psy wieszaja :)

Bossman - 2011-02-24, 10:00

Raport Lutowy....... Na ten miesiąc zero telefonów:( 0zł dochodu


Ogłoszenia: 6 w internecie 2 w najpopularniejszej gazecie



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group