To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Koszmarne miesiące - brak klientów

Bossman - 2010-11-02, 10:47

A ja się nie dziwie,że nie mamy klientów.Mój stały pacjent zanim do mnie trafił obdzwonił 10 ogłoszeń z gazety i wszystko co pisało relaksacyjny wygladało mniej więcej tak:

-Na życzenie może mnie Pan obmacać
-Mogę się także rozebrać
-Pani poinformowała,że moze zakonczyć masaż seksem za dopłatą 200zł
-Tak robię masaż relaksacyjny oraz masaz pobudzający erekecje

itd itd Ogólnie wszystko masażo-seks oferty

Potem się nie ma co dziwić,ze chory człowiek podzwoni ma dośc i idzie do przychodni czy spa aby uzyskać masaż a takich ludzi jak my unika jak ogień...

administrator - 2010-11-02, 11:05

Bossman napisał/a:
A ja się nie dziwie,że nie mamy klientów.Mój stały pacjent zanim do mnie trafił obdzwonił 10 ogłoszeń z gazety i wszystko co pisało relaksacyjny wygladało mniej więcej tak:

-Na życzenie może mnie Pan obmacać
-Mogę się także rozebrać
-Pani poinformowała,że moze zakonczyć masaż seksem za dopłatą 200zł
-Tak robię masaż relaksacyjny oraz masaz pobudzający erekecje

itd itd Ogólnie wszystko masażo-seks oferty

Potem się nie ma co dziwić,ze chory człowiek podzwoni ma dośc i idzie do przychodni czy spa aby uzyskać masaż a takich ludzi jak my unika jak ogień...

To jest właśnie ta bolączka masaż kojarzący oferowany z seksem oraz osoby wykonujące takie usługi... temat rzeka.

massagewarsaw - 2010-11-02, 11:49

Bossman napisał/a:
A ja się nie dziwie,że nie mamy klientów.Mój stały pacjent zanim do mnie trafił obdzwonił 10 ogłoszeń z gazety i wszystko co pisało relaksacyjny ... Potem się nie ma co dziwić,ze chory człowiek ...

jesli chory, to nie powinien szukac relaksacyjny.

jesli mieszkaniec miasta, a nie przejazdem, to mogl pytac znajomych o rekomendacje. Rowniez w aptekach, zielarniach, przychodniach zdrowia mozna pytac, czasami sa tam rowniez ulotki.

na internecie mozna znalesc latwo uslugi masazu wpisujac odpowiednie hasla w wyszukiwarce i miasto czy dzielnice.

kokosek - 2010-11-02, 12:29

To co pisze Kolega Bossman jest całkowitą prawdą.Coraz więcej sex ofert-ludzie boją się korzystać z normalnych usług


Polecam taktyke: Pracować na stałe w jakiejś pracy,popołudniami dorabiać na masażu-wyrobić sobie stałych klientów którzy dadzą nam kwote 1500zł miesięcznie i wycofać się z ogłoszeń-wtedy można bez obaw robić na czarno(mimo,że i tak wiekszosc robi na czarno :mrgreen: )

Ja mam bide,ale mój kuzyn zyje w ten sposób: zarabia w pzu 1200zł,od roku ma stałych ludzi i 1500zł/mc na nich wychodzi także za 2700zł zyć można bardzo godnie ;)

Bossman - 2010-11-15, 21:11

Ruszyło się coś u was? Bo u mnie tragedia nadal.Chyba równierz zrezygnuje z bawienia się w masaż u klienta :sad:
massagewarsaw - 2010-11-15, 21:24
Temat postu: kurs masaz tajski
kryzys dopiero wszedl do polski, z poslizgiem w porownaniu z zachodem, i potrzyma przez pare lat - tak to wyglada historycznie.

przez jakis czas ratuj sie przez znaczne znizki na wybrane zabiegi w gabinecie, rowniez zeby przeciagnac nowych klientow, a z nich moze znajda sie osoby na pelnoplatne z dojazdem.

rownoczesnie rozgladaj sie za dodatkowym sposobem utrzymania (zatrudnienie, handel, sezonowa praca za granica).

poniewaz masz czas, to szukaj bezplatnych (tanich) szkolen, buduj swoja strone internetowa

Roobin - 2010-11-18, 14:03

u mnie z masażami ostatnio jest różnie, chociaż narzekać nie mogę bo mam stałych klientów ale za to w rehabilitacji jakiś progres duży odnotowałem:) chyba wynika to z tego że w poradniach już zapisują na nowy rok, kończą się fundusze na zabiegi itp. oby utrzymywało się to jak najdłużej :smile:
massagewarsaw - 2010-11-18, 14:12
Temat postu: kurs masaz tajski
w nowym roku pojawia sie fundusze na zabiegi i kolejka sie skroci.

na kryzysie da sie rowniez zarobic (np w twoim przypadku), niektorzy robia nawet miliony.

Ale zdecydowana wiekszosc zaciska pasa, zmniejsza marze, stope dochodu, zeby przetrwac i ratowac przed plajta. Plajta jest najgorzym wyjsciem, bo bezpowrotnie traci sie klientow/pacjentow, za bezcen oddaje sprzet etc.

Roobin - 2010-11-18, 14:18

mam tego świadomośc, dlatego podejmuję wszelkie działania aby klienci byli maksymalnie zadowoleni , polecali mnie innym no i żeby sami woleli wrócić do mnie niż do refundowanej opieki
kokosek - 2010-12-19, 21:56

Jak u was sytuacja w Grudniu? Ja miałem 1 klienta i zarobiłem 250zł za cały miesiąc :mad:
Roobin - 2010-12-19, 22:30

u mnie nie ma powodów do narzekań, wykonuję faktycznie mniej masaży ale za to ciągle ruch w rehabilitacji, upadki na śliskich chodnikach etc., kontuzje na nartach, przeciążenia przy odśnieżaniu itp. czyli uroki zimy...
Bossman - 2010-12-21, 20:35

kokosek napisał/a:
Jak u was sytuacja w Grudniu? Ja miałem 1 klienta i zarobiłem 250zł za cały miesiąc :mad:


Bardzo słabo,podobnie do ciebie

Mirek - 2010-12-24, 23:54

Mialem zakladac wlasny biznes , ale widze ze ten masaz to klapa .... tymbardziej ze za duzo klienteli nie mam coby na rozruch była:)

A dlaczego ludzie nie przychodza do was na zabiegi ? poszukajcie odpowiedzi i cos zmiencie w ofercie , reklamie....

massagewarsaw - 2010-12-25, 01:23
Temat postu: kurs masaz tajski
jest kryzys, nie ma co sie spieszyc z otwieraniem gabinetu.

wzbogacenie oferty czy wiecej reklamy niewiele zmieni - po prostu klienci nie maja na prywatne zabiegi, ida na nfz jesli jest koniecznosc.

jesli mozna, to trzeba przeczekac kryzys przez dalsze ksztalcenie sie - czy to fizjoterapie (tak, jak ty) czy jakis pokrewny kierunek wiazacy sie z masazem.

19robertoo64 - 2011-01-10, 00:49

U mnie też cisza. A jak dzwonią to faceci o odmiennych orientacjach z niemoralnymi ofertami... tragedia poprostu...


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group