To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Koszmarne miesiące - brak klientów

RehaT - 2011-07-12, 22:14

ja srednio caly czas 3-6 dziennie prywatnie
administrator - 2011-07-12, 22:18

tylko pogratulować bazy pacjentów
kokosek - 2011-08-04, 15:16

RehaT napisał/a:
ja srednio caly czas 3-6 dziennie prywatnie


Pracujesz zapewne w przychodzi lub jakiejś placówce zdrowotnej?

administrator - 2011-08-04, 22:33

kokosek napisał/a:
RehaT napisał/a:
ja srednio caly czas 3-6 dziennie prywatnie


Pracujesz zapewne w przychodzi lub jakiejś placówce zdrowotnej?

Pisał wcześniej jeśli dobrze pamiętam ze tak i z tego powodu ma również dodatkowych pacjentów

19robertoo64 - 2011-09-06, 09:30

ja wam powiem jeszcze tyle ze w okolicach czeladzi jest kobietka która za masaż kręgosłupa w swoim jakimś tam lokalu bierze 5zł hahah mnie poprostu ręce opadły.
massagewarsaw - 2011-09-06, 10:30
Temat postu: kurs masaz tajski
te 5zl to pewnie za kilka/kilkanascie minut, promocyjnie, na zachete dla przechodniow. Na godzine wyjdzie kilkadziesiat zl. Moze jest to nowy otwarty gabinet, swierzo wykwalifikowani masazysci.

wiekszosc spoleczenstwa nigdy nie miala masazu, wiec jesli komus sie spodoba zabieg, to nastepnym razem przyjdzie na dluzszy i wyda wiecej.

kazdy probuje wlasnych sposobow przetrwania na rynku i kazdy sie ceni wedlug siebie.

19robertoo64 - 2011-09-06, 11:49

massagewarsaw właśnie nie bo mówł mi o tym pacjent w przychodni ze chodził do tej laski na masaz i cały kręgosłup ok 30min 5zł... śmiech na sali poprostu
administrator - 2011-09-06, 23:36

19robertoo64 napisał/a:
massagewarsaw właśnie nie bo mówł mi o tym pacjent w przychodni ze chodził do tej laski na masaz i cały kręgosłup ok 30min 5zł... śmiech na sali poprostu

masakra 10 zł na godzinę to już wolał bym być sprzedawca w hipermarkecie niż pracować za tyle jako masażysta.

19robertoo64 - 2011-09-07, 12:20

wiesz 10zł na godzine gdzieś w przychodni szpitalu to jest jeszcze normalna i w miare ok stawka ale w swoim gabinecie 5zł?? o to mi chodzi
administrator - 2011-09-07, 18:54

19robertoo64 napisał/a:
wiesz 10zł na godzine gdzieś w przychodni szpitalu to jest jeszcze normalna i w miare ok stawka ale w swoim gabinecie 5zł?? o to mi chodzi

Jako masażysta za 10zł przecież to jest ciężki fizyczny zawód. Moim zdaniem to jednak za mało ale to moje już zdanie.

19robertoo64 - 2011-09-07, 22:55

ale realia są takie ze w placówce czy to z NFZ czy to jakimś spa wiecej niz 12zł nie dostaniesz na reke. Taka prawda.
administrator - 2011-09-08, 01:01

19robertoo64 napisał/a:
ale realia są takie ze w placówce czy to z NFZ czy to jakimś spa wiecej niz 12zł nie dostaniesz na reke. Taka prawda.

Eh załamująca prawda. Człowiek się uczy dokształca studiuje a cały czas ten zawód jest nie doceniany.

Rysniety - 2011-09-08, 19:57

Naprawdę ciężko teraz o klientów, ale te 5 zł to totalna przeginka. Działalność zamknąłem w grudniu, obniżyłem stawki z racji tego że nie opłacam już ZUS, klientów dalej jak na lekarstwo, 3, 4 w miesiącu. Ale u niektórych jak mówię 30zł za zabieg to sami dawają mi więcej np 40zł :) W przyszłym roku będę bronił licencjat z fizjoterapii, porobię kursy, poszerzę wiedzę i ofertę no i może coś ruszy.
19robertoo64 - 2011-09-09, 10:20

Ryśniety nie łudziłbym się, że po kursach coś ruszy. Mam znajomych z dużą ilością kursów i szczerze wcale lepiej nie mają.
dziku_SKA - 2011-09-09, 11:22

e-Masaz.pl napisał/a:
19robertoo64 napisał/a:
wiesz 10zł na godzine gdzieś w przychodni szpitalu to jest jeszcze normalna i w miare ok stawka ale w swoim gabinecie 5zł?? o to mi chodzi

Jako masażysta za 10zł przecież to jest ciężki fizyczny zawód. Moim zdaniem to jednak za mało ale to moje już zdanie.


10 zł płacono mi zaraz po szkole. Zgodziłam się na tą stawkę, bo wiedziałam, że mogę sporo się nauczyć. Niestety zdarza się, że taką stawkę proponuje się doświadczonym masażystom... No cóż. Nieco mniej można zarobić w Tesco przy kasie, a praca zdecydowanie lżejsza. Jakoś nie wyobrażam sobie, żeby masować po 8 godzin dziennie za 10zł/h... A siedzieć przy kasie można :)

Pozdrawiam!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group