To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Informacje na temat pracy w domu opieki dla starszych

Fizjoterapeuta - 2010-09-25, 11:38
Temat postu: Informacje na temat pracy w domu opieki dla starszych
Witam wszystkich:))

Chciałem zasięgnąć u Was języka jak wygląda taka praca w domu opieki. Czyli ile masażów wymagają pacjenci czy codziennie czy raz w tygodniu, jakie to masaże się wykonuje i jak wyglądają chociaż plus minus zarobki.Mam na myśli formę etatową jak i zarówno stawkę godzinną. W mojej okolicy otwierają dom opieki i będę mieć rozmowę w sprawie pracy i chciałem się zorientować jak to wygląda:)
Dodatkowo się zastanawiam czy można się zatrudnić na legalu mając jedynie ukończony kurs masażu relaksacyjnego.
Jestem w takiej sytuacji,że jestem na 3 roku Fizjoterapii,kończę w przyszłym roku technika masażystę ale zrobiłem sobie kursik masażu, żeby mieć jakieś uprawnienia, aby mieć ochronę przed Skarbówką (przyjmuję też prywatnie).
Z góry dziękuję za pomoc i pozdrawiam:)
PS:Interesuje mnie znajomość orientacyjnej stawki, żeby za drogi nie być, a jako murzyn też nie warto pracować :P

[ Dodano: 2010-09-26, 20:09 ]
Kurcze nikt z Was nic nie słyszał jak wygląda taka praca?



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group