To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Kto jest kto ? Nasze fotografie

massagewarsaw - 2008-08-04, 23:30
Temat postu: masaz warszawa
wlasnie dopiero moze tam byc - i bezpieczniej niz obrazek w imageshack, ktory sie gdzies wlasnie rozplynal
administrator - 2008-08-05, 14:36
Temat postu: Re: masaz warszawa
massagewarsaw napisał/a:
wlasnie dopiero moze tam byc - i bezpieczniej niz obrazek w imageshack, ktory sie gdzies wlasnie rozplynal

ale nie ma więc nie robimy spamu tylko wklejamy zdjecia! :roll:

Adam P - 2008-09-02, 09:33

tak jak pisalem wczesniej ze jak bedzie chwilka to wrzuce jakies foto :-]

to prosze :)


administrator - 2008-09-14, 21:53

Pan ragbista ;)

Ps: Kto nastepny :?:

Adam P - 2008-09-14, 23:24

wypraszam sobie :) to nie rugby tylko futbol amerykanski :-] a to zasadnicza róznica :)

a tak przy okazji to zapraszam na mecz :) Warszawa 21 wrzesien kick off godzina 14.00 stadion jak on tam sie zwał, chyba RKS Marymont :) ulica potocka z tego co pamietam :) Akurat bedziemy podejmowac druzyne Pomorze Seahawks :) od Ciebie brygada Karolu :)

administrator - 2008-09-15, 10:34

Adam P napisał/a:
wypraszam sobie :) to nie rugby tylko futbol amerykanski :-] a to zasadnicza róznica :)

a tak przy okazji to zapraszam na mecz :) Warszawa 21 wrzesien kick off godzina 14.00 stadion jak on tam sie zwał, chyba RKS Marymont :) ulica potocka z tego co pamietam :) Akurat bedziemy podejmowac druzyne Pomorze Seahawks :) od Ciebie brygada Karolu :)

A to przepraszam za pomylke jezykowa :D

O pomorze kontra wawka :D ciekawe sie zapowiada. Nie dam rady przyjechac ale z mila checia uslysze wyniki meczu :D Oczywiscie pozytywne dla pomorza hehe ;)

Adam P - 2008-09-15, 18:28

pomorze jest faworytem w tym spotkaniu, ale ostatnio nawet mistrz polski przegrał z druzyna z koncówki tabeli wiec wszysrko sie moze zdarzyc :) wynikiem sie pochwale napewno :) nie ważne jaki bedzie ;-) a tak po z atym ja nie jestem z wawy :) tylko tam gram :)
administrator - 2008-09-15, 20:42

Adam P napisał/a:
pomorze jest faworytem w tym spotkaniu, ale ostatnio nawet mistrz polski przegrał z druzyna z koncówki tabeli wiec wszysrko sie moze zdarzyc :) wynikiem sie pochwale napewno :) nie ważne jaki bedzie ;-) a tak po z atym ja nie jestem z wawy :) tylko tam gram :)

Aha tak czy siak pochwal się wynikami nawet jak będą złe ;)

Nie róbmy już ot tutaj tylko wklejamy zdjęcia?

Kto nastepny ? :D

Pimenta - 2008-09-18, 19:11




No, to i ja pokażę moją facjatę, i pochwalę się uprawianym sportem jak kolega wcześniej :)

Adam P - 2008-09-18, 19:15

Widzisz Karol narzekałes za offtopy a tak mamy nowe zdjecie w galeri :)
Pimenta - 2008-09-18, 19:17

No widzicie... narzekanie jest złe ;)
Adam P - 2008-09-18, 19:19

ja sie wcale nie chwaliłem :) po prstu nie mam innych zdjec niz te z boiska :)

a co to za sport? :) karate? zapasy? czy taniec brzucha? ;-)

Pimenta - 2008-09-18, 19:21

To Capoeira ;) A w tle są tam ludzie ćwiczący karate, bo to były pokazy sztuk walki ;)
Adam P - 2008-09-18, 19:31

trzeba otworzyć chyba topic o naszych zainteresowaniach :) bo jak wróci Karol to znów bedzie krzyczał :) Capoeira to nei sztuka walki :P
Pimenta - 2008-09-18, 19:36

A dlaczego tak sądzisz?
Chodź na priva żeby nie robić offtopa ;]



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group