To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Początki własnego gabinetu

karen93 - 2015-12-15, 14:53

Witajcie, widzę, że temat dawno zapomniany więc odświeżę. Otóż jestem na etapie otwierania własnego gabinetu masażu i tutaj pojawia się troche pytań do osób które już miały z tym pewną styczność. Może uznacie pytanie za głupie ale ja już mam mętlik w głowie. Czy przy prywatnym gabinecie masażu leczniczego i relaksacyjnego potrzebuje resortowe kody identyfikacyjne?
andreas - 2016-02-09, 13:36

Też się czegoś w tym temacie z chęcią dowiem, ponieważ chciałabym mieć w przyszłości swój własny gabinet.
tetrus97 - 2016-02-29, 15:52

Od trzech miesięcy mam własną działalność i nie jest łatwo. Bardzo trudno znaleźć nowych pacjentów - wciąż wielu ludzi nie ma pieniędzy na masaże i fizjoterapię, chociaż wiedzą, że przyniosłoby im to ulgę lub poprawę sprawności.
AkukuBernard - 2016-08-11, 08:22

Zakładając salon masażu, trzeba wziąć pod uwagę zasobność portfela klienta. Warto też zadbać o wystrój salonu. Taki parawan zawsze sprawia, że klient swobodniej się czuje.
TicTac - 2016-09-09, 16:03

Myśląc o założeniu gabinetu, proponował bym najpierw zatrudnić u kogoś w innym gabinecie żeby nabrać praktyki. W masażu jest to bardzo ważna rzecz, bo jeśli pacjent się zorientuje że masażysta to świerzak, to już nie przyjdzie mało tego powie innym żeby też nie przychodzili. A pacjenci się lepiej orientują niż nam się wydaje. A młodego masażyste łatwo poznać.
Marta524 - 2017-02-28, 14:58

hej mam pytanie do działających w branży odnośnie zaopatrzenia do salonu. Otwieram pierwszy salon niebawem i szukam jakiejś sprawdzonej hurtowni. Mozecie mi coś polecić ? najlepiej z okolic Wrocławia
I drugie pytanie jaki stół do masażu możecie polecić ??

no_name - 2018-06-27, 13:19

A ciekawe, czy opłaca się kupować używane wyposażenie?
marika34 - 2018-11-02, 12:28

Sama mialam w zasadzie najwieksze problemy z rozreklamowaniem własnego gabinetu.Po pierwsze miałam bardzo duza konkurencję wokól. Niby duże miasto, wielu klientów. Z drugiej strony bardzo wiele gabinetów masażu. Po drugie nie miałam duzych funduszy na reklamę.

Jak się reklamowałam?

Założyłam własną strone www
założyłam fan page na facebooku
oraz przygotowałam dla klientów gadżety reklamowe
http://kobietawe-biznesie...yroznienie-sie/

mpire24 - 2018-12-05, 16:47

Ja otworzyłam gabinet kosmetyczny, sprzęt zamówiłam u producenta http://bodyspace.pl/ bo wiedziałam że mają dobre urządzenia, profesjonalne i nowoczesne. Szczególnie polecam ich urządzenia do modelowania sylwetki, body roll jest niezastąpiony w moim gabinecie.
salomon12 - 2019-03-22, 14:10

no_name napisał/a:
A ciekawe, czy opłaca się kupować używane wyposażenie?

jeśli wiesz, że gabinet od którego kupujesz średnio sobie radził i miał mało klientów to czemu nie :)

Annie - 2019-06-13, 07:57

Jakiego programu używacie do rejestracji pacjentów?
bonka - 2019-06-13, 12:19

Annie napisał/a:
Jakiego programu używacie do rejestracji pacjentów?


Cóż, możliwości jest stosunkowo dużo.... Pytanie jaki masz budżet na ten cel. Może to być np zwykły excel bądź inny nawet darmowy pakiet biurowy typu Open Office. Jeżeli ma to działać w trybie online, to podobne pakiety maja przecież Google - np Google Docs.

Profesjonalne oprogramowanie dla firm oferuje jeszcze ta firam https://itcenter.pl/oferta/oprogramowanie-dedykowane/

abcreha - 2019-06-26, 11:33

no_name napisał/a:
A ciekawe, czy opłaca się kupować używane wyposażenie?


Zależy od stanu.

benimed - 2019-08-27, 11:57

zależy od stanu ale też od przebiegu - w skrócie jak długo i jak intensywnie był używany sprzęt.
Primatta - 2020-05-27, 11:22

Dobrze wiedzieć, właśnie myślę o założeniu własnej działalności.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group