To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż wszędzie tam gdzie chcesz?

linka - 2010-08-12, 11:05
Temat postu: Masaż wszędzie tam gdzie chcesz?
W dobie wiecznego pośpiechu i ogólnego braku czasu, na polskim rynku pojawiają się firmy, które pragną nam dosłownie wszystko ułatwić i podstawić pod nos. Zauważyłam również zmianę w dziedzinie urody. Pomysłowa grupa profesjonalistów, działająca pod nazwą Beauty Homecare oferuje swoje usługi "na wynos". Interesujące zabiegi czy masaże wykonują w domu, szpitalu firmie, gdzie tylko klient sobie zażyczy. Co sądzicie o takim rozwiązaniu w sferze spa&wellness?
massagewarsaw - 2010-08-12, 11:47
Temat postu: kurs masaz tajski
nie sa pierwszymi i nie sa ostatnimi.

w jakim jest to miescie/regionie?

Necrii - 2010-08-12, 18:40

To naprawdę nie jest żadna nowość. Mogę iść o zakład, że już na samym forum znajdziesz wielu masażystów/fizjoterapeutów którzy też aby dorobić lub w ogóle zarobić chodzą na masaże do klienta do mieszkania. Mnie już też się zdarzało, że dostawałam takie propozycje ;) Ludziom raczej nie chce sie gdzieś tam niewiadomo gdzie jeździc, no chyba, że jest to jakies renomowane spa to wtedy mogą ruszyć swój nadobny tyłeczek ;) Ale tak ogólnie to takie masaże w zaciszu domowym potrafią być i tańsze (tym bardziej jeśli trafi się na początkującego w branży który aby zaistnieć robi za polowe taniej) i pochłaniać mniej czasu. Plus komfort bycia w domu. Np zaraz po masażu można pójść do łóżka ;)
massagewarsaw - 2010-08-12, 19:05
Temat postu: kurs masaz tajski
ta firma to generalnie kosmetyka, a masaz jest na dodatek, kosmetyczny, z uzyciem jakichs specjalow. A tylko tytul postu, jak na przystalo dla dobrej reklamy, dostosowany zostal do forum masazu.

istnieja juz podobne firmy kosmetyczne, ale nie sa tak liczne, jak masaz/fizjo, bo kosmetyczki potrzebuja troche wiecej sprzetu/kosmetykow z soba. Rowniez klientki chodza do gabinetow kosmetycznych jako forma socjalizacji, czasami zeby sie pochwalic przed kolezankami, gdzie to nie bywaja.

masaz czy kosmetyka z dojazdem jest drozsza, niz w gabinecie, bo dochodzi czas transportu. Nie mozna tez porownywac zabiegu od ucznia czy nowo wykwalifikowanego masazysty/kosmetyczki z doswiadczonym



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group