To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Ceny masażu w miasteczku

kokosek - 2010-10-21, 17:53

A tak wogóle ile trwa przecietny masaż u was jak dojezdzacie do klienta i ile za niego kasujecie w stosunku do czasu
massagewarsaw - 2010-10-23, 01:20
Temat postu: kurs masaz tajski
minimum 1h i do 70% drozej (srednio dojazd w kazda strone 1h). Jesli blizej, to taniej, od 20%.

Mieszkam na obrzezach miasta, gdzie ceny sa niskie, ale znaczna czesc klientow jest z centrum, gdzie ceny sa znacznie wyzsze. Rowniez obcokrajowi turysci/biznesmeni z hoteli - dla nich jest to nadal tanio (w hotelowym spa zaplaciliby jeszcze wiecej). Z tego odpalam dzialke 20% recepcjoniscie za polecenie mnie gosciowi.

jesli do biura, to licze tyle samo za godzine, co w domu - ale minimum 3h. Jest szansa zalapania systematycznej pracy, np co tydzien, a rowniez rozdania klientom swojej wizytowki i krotkiego pogadania. Poniewaz placi z reguly firma i klienci sa generalnie zdrowi, to sami rzadko wracaja, ale przekazuja kontakt rodzinie i znajomym.

Bossman - 2010-10-24, 02:13

Ja robie masaż średnio 30 minut czasem więcej jak sie zapędze.Dojazd w zależnosci gdzie,ale ogólnie od domu do 20 km kasuje 40zł niezależnie gdzie.Chyba,że ktoś mieszka 3 km ode mnie to biore 35zł
19robertoo64 - 2011-01-21, 11:15

Bossman, a mimo to i tak chętnych nie ma...
massagewarsaw - 2011-02-19, 16:49
Temat postu: kurs masaz tajski
dziku_SKA napisał/a:

Necrii napisał/a:
http://www.sentoza.pl/pakiety-spa.php


To może trafisz do mnie na masaż. Daj znać kiedy się wybierasz :)

pewnie juz tam nie pracujesz, bo wspominalas o wlasnym.

a dzis trafilem:

http://www.trojmiasto.pl/Sentoza-o28784.html

"Rozczarowanie
Skorzystałam z kuponu groupona z nadzieją na godzinę prawdziwego relaksu. Niestety czekało mnie wielkie rozczarowanie - od braku zainteresowania klientem, poprzez masaż, który w niczym nie przypominał ajurwedyjskiego. Wykonany był na stole do masażu obitym dermą, bez jakiegokolwiek ręcznika lub jednorazowego podkładu, co w bezpośrednim kontakcie z ciałem nie pozwalało na odprężenie, lecz przeciwnie, napawało stresem i obawą o higienę tego miejsca. Ręcznik dostałam, ale skorzystać pozwolono mi z niego dopiero po prysznicu. Prysznic był konieczny ze względu na niemiły peeling. Do małego i ciasnego pomieszczenia, w którym odbywał się masaż przechodzi się przez pseudo-łazienkę z dwoma prysznicami na przeciw których można się przebrać. Znajdują się tam szafki na rzeczy klientów. Zasłonka prysznicowa i szafki pozostawiają wiele do życzenia pod względem czystości. Nie były sprzątnięte. W porównaniu z innymi trójmiejskimi salonami tego typu to day spa niestety wypada słabo.
Agnieszka"



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group