To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Artykuły o masażu, masażach - Olejki do dobrego masażu

administrator - 2010-08-02, 15:24
Temat postu: Olejki do dobrego masażu
Na rynku dostępne są różne rodzaje olejów przeznaczonych do masażu. W każdym sklepie z kosmetykami znajdziesz szeroki asortyment olejków, spośród których na pewno wybierzesz swój ulubiony produkt.

Dlaczego warto znać różnice między poszczególnymi olejkami? Niektóre z nich mogą pozostawiać po masażu tłustą warstwę, ciężką do usunięcia, czy nawet uczucie tłustości utrzymujące się przez resztę dnia. Inne oleje są lżejsze, dlatego skóra wchłania je znacznie szybciej. Czasami można spotkać oleje o nieprzyjemnych zapachach, w najgorszym przypadku mogą one wywołać podrażnienie skóry lub reakcję alergiczną na rośliny i owoce, z których je wyprodukowano.

To tylko fragmenty artykułu. Tutaj cały artykuł pt: Olejki do dobrego masażu

massagewarsaw - 2011-06-03, 20:03
Temat postu: kurs masaz tajski
tytul powinien raczej byc:

"Dobre olejki do masazu".

sam dobry masaz zalezy od techniki, a nie olejku

SteMar - 2011-11-27, 21:52

Ja osobiście stosuję tylko i wyłącznie oleje zimnotłoczone i nie wyobrażam sobie powrotu do olei ropopochodnych. Wchłaniają się elegancko, są lekkie w użyciu i świetne w terapii.
Parafinum liquidum mówię stanowcze nie!

Amelia - 2011-12-12, 13:44

Mój mąż ma bardzo stresującą pracę więc ostatnio postanowiłam kupić jakiś olejek i zrobić mu relaksujący masaż w domu bez płacenia za spa. Znajoma poleciła mi kosmetyki ekologiczne firmy ECO-PLANT i zdecydowałam się na rumiankowy olejek do masażu. Zapach jest naprawdę kojący, a mąż był zachwycony pomysłem.
massagewarsaw - 2011-12-12, 14:38
Temat postu: kurs masaz tajski
Amelia napisał/a:
Mój mąż ma bardzo stresującą pracę więc ostatnio postanowiłam kupić jakiś olejek i zrobić mu relaksujący masaż w domu bez płacenia za spa. Znajoma poleciła mi kosmetyki ekologiczne firmy ECO-PLANT i zdecydowałam się na rumiankowy olejek do masażu. Zapach jest naprawdę kojący, a mąż był zachwycony pomysłem.

to pewnie samoreklama, ale niech bedzie.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group