To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Co warto przywieść zza granicy

Necrii - 2010-07-30, 18:39
Temat postu: Co warto przywieść zza granicy
Gdzieś, chyba nawet na tym forum, obiło mi się, że ktoś się reklamował, że może coś zza granicy przywieść i to mnie w sumie natchnęło do pytania czy może ktoś kojarzy czy na Cyprze można by znaleźć coś co było by warte importu? Jakieś olejki czy inne takie? Oczywiście mówię o rzeczach strickte związanych z zawodem, a nie o kiczowatych pamiątkach, których jest tu mrowie :)
massagewarsaw - 2010-07-30, 19:05
Temat postu: kurs masaz tajski
tak, to ja pisalem wczoraj w nocy w "watlu o wszystkim", ze z wypadu do tajlandii moge przywiesc orientalne parafenalia do gabinetu masazu. Jest tam wiele roznych rzeczy, ktore kupuje dla siebie, a jak mi sie znudza czy nie wiem co z nimi zrobic, to odsprzedaje z zyskiem.

przejdz sie po sklepach, a potem znajdz kontakty do hurtowni czy producentow, zeby zbic cene. Zapewne robia esencje olejkow, ktore w polsce sa trudne do znalezienia. Mozesz sama uzywac w gabinecie i wymienic sie z kolegami na inne zapachy.

gdy jade do tajlandii, to rowniez biore na sprzedaz esencje ziol leczniczych, ktore tam nie rosna i sa drogie.

Necrii - 2010-07-31, 11:15

Żebym to ja jeszcze miała pojęcie od czego zacząć poszukiwania :) Tutaj jest naprawdę dużo sklepów nastawionych na turystykę i jedyne co mi do tej pory wpadło w łapki to oliwa z oliwek z Cypru z domieszką olejku lawendowego i witaminy E. Na nasze butelka 250ml kosztuje 50 zł. Czy to, aż taki cud?
massagewarsaw - 2010-07-31, 20:03
Temat postu: kurs masaz tajski
oliwa z oliwek w polsce w supermarkecie to za 50zl 1l, i to bardzo dobra. Poza tym, to niska wartosc, duza objetosc i ciezar. Nastaw sie na esencje, np lawendowa.
Necrii - 2010-08-01, 19:37

Problem w tym, że tu jak na złość są same sklepy turystyczne... Eh... ale dzięki za radę. Może w necie wyszperam jakiego typu esencje są unikatowe u nas, a tutaj dostępne.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group