To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Muzyka do masażu

amimala - 2010-07-20, 16:06
Temat postu: Muzyka do masażu
Czy ktos słuchał tej płyty ? Podobno ze, bardzo dobra
administrator - 2010-07-20, 17:04

Reklama ? Jeśli tak proszę umieścić zniżkę dla forumowiczów.
adamm - 2010-07-21, 12:59

Podpisuje sie tez pod tym :)
massagewarsaw - 2010-07-21, 13:11
Temat postu: kurs masaz tajski
adamm napisał/a:
Podpisuje sie tez pod tym :)

ze jest dobra, ze jest reklama czy ze powinna byc znizka?

ja sie podpisuje pod tymi dwoma ostatnimi

administrator - 2010-07-21, 17:09
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
adamm napisał/a:
Podpisuje sie tez pod tym :)

ze jest dobra, ze jest reklama czy ze powinna byc znizka?

ja sie podpisuje pod tymi dwoma ostatnimi

A ja się pod pisze pod tym ze jak nie będzie dodana zniżka ogłoszenie zostanie usunięte tak że czekam na rozwój akcji ;)

massagewarsaw - 2010-07-21, 17:24
Temat postu: kurs masaz tajski
wytnij po prostu link, zobaczymy jak sie potoczy dalsza dyskusja nad gustami muzycznymi masazystow :mrgreen:
Necrii - 2010-07-21, 19:11

Ja ostatnio robię sobie swoją własną playliste na tym Cyprze :) Kazali mi zorganizować sobie coś do masaży relaksacyjnego, więc zaczęłam szperać za wolnymi kawałkami... takimi przytulańcami jakie puszczają na dyskotekach. Np Nothing else meter, Zagubiony książę, czy I miss you lub Aisha zdają egzamin całkiem nieźle :) Pacjenci są zadowoleni, a ja nie zasnę przy akompaniamencie Gdy umiera dzień co potrafiło się przytrafić przy takich płytach właśnie zrobionych pod kątem masażu...
administrator - 2010-07-21, 21:49
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
wytnij po prostu link, zobaczymy jak sie potoczy dalsza dyskusja nad gustami muzycznymi masazystow :mrgreen:

Zrobione ;)

Necrii napisał/a:
Ja ostatnio robię sobie swoją własną playliste na tym Cyprze :) Kazali mi zorganizować sobie coś do masaży relaksacyjnego, więc zaczęłam szperać za wolnymi kawałkami... takimi przytulańcami jakie puszczają na dyskotekach. Np Nothing else meter, Zagubiony książę, czy I miss you lub Aisha zdają egzamin całkiem nieźle :) Pacjenci są zadowoleni, a ja nie zasnę przy akompaniamencie Gdy umiera dzień co potrafiło się przytrafić przy takich płytach właśnie zrobionych pod kątem masażu...

Ja tam lubię chill trance albo czasami vocal trance puścić do zabiegów. Pacjenci jakoś wytrzymują a ja nie śpię przy pracy ;)

sylwek - 2010-07-22, 18:51

Zdecydowanie chill, ambient na masaz relaksacyjny, a nawet czasem i dobry trance moze byc (mam na mysli lzejszy) ale konkretnych plyt narazie nie posiadam, gdyz nagrywam pojedyncze tracki co mi zupelnie wystarcza ..

Teraz pytanie do autora tematu, o jaka plyte pytasz, bo nie wiem o czym mowa ?

massagewarsaw - 2010-07-22, 19:02
Temat postu: kurs masaz tajski
e-Masaz.pl napisał/a:
massagewarsaw napisał/a:
wytnij po prostu link, zobaczymy jak sie potoczy dalsza dyskusja nad gustami muzycznymi masazystow :mrgreen:

Zrobione ;)

administrator - 2010-07-22, 21:51

Płyta została usunięta ponieważ temat był tematem reklama tej płyty ;) Tak czy siak fajna rozmowa się tworzy.. Co tam jeszcze polecacie ? Może jakieś linki z youtube ?
Necrii - 2010-07-23, 16:04
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
e-Masaz.pl napisał/a:

Ja tam lubię chill trance albo czasami vocal trance puścić do zabiegów. Pacjenci jakoś wytrzymują a ja nie śpię przy pracy ;)


to gatunek czy zespół?

massagewarsaw - 2010-07-23, 16:14
Temat postu: kurs masaz tajski
to jest gatunek.

natomiast "przytulańcami jakie puszczają na dyskotekach" nie jest najlepsza muzyka w gabinecie, sprobuj poszukac raczej muzyki instrumentalnej, moze byc nawet klasyczna (gdy ide do klientow to wlasnie czesto taka sobie puszczaja - wiec wielu to lubi do masazu). U siebie puszczam orient.

problem tekstu w utworach, ze wymaga jakiegos skupienia sie na tresci i nie sa obojetne dla sluchacza - w odroznieniu od muzyki instrumentalnej, ktora ma mniej skojarzen i moze po prostu wchodzic jednym uchem i wychodzic drugim. Dla mnie glownym celem muzyki w gabinecie jest zagluszenie halasu z zewnatrz (trzaskajace drzwi u sasiadow, samochody, samoloty).

w sytuacji idealnej, poznym wieczorem, kiedy jest juz cicho, to nie puszczam nic - klient moze sobie drzemac.

administrator - 2010-07-24, 10:31
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
Necrii napisał/a:
e-Masaz.pl napisał/a:

Ja tam lubię chill trance albo czasami vocal trance puścić do zabiegów. Pacjenci jakoś wytrzymują a ja nie śpię przy pracy ;)


to gatunek czy zespół?

Gatunek ;) Jak byś coś potrzebowała to pisz.

Przykładowy kawałek:
Motorcycle - As the Rush Comes (Gabriel & Dresden Chill Mix)

adamm - 2010-07-24, 20:14

Jezeli mozna to moglby ktos mi podeslac linki np do calych plyt

PS: http://www.youtube.com/wa...next=1&index=54 nie podcghodzi mi straaasznie posluchajcie Np bonobo :)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group