To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Olejki, oliwki, żele do masażu

Necrii - 2010-07-27, 16:32

Ja jak na życzenie w pracy przynieśli mi najzwyklejszą oliwę z pierwszego tłoczenia xD Ostatnio co nie powiem to się spełnia :P
administrator - 2010-07-27, 17:50

Necrii napisał/a:
Ja jak na życzenie w pracy przynieśli mi najzwyklejszą oliwę z pierwszego tłoczenia xD Ostatnio co nie powiem to się spełnia :P

Jak się masuje na nią?

wojak10 - 2010-07-27, 19:11

i jak dużo jej stosujesz na jaki obszar? :wink:
Necrii - 2010-07-29, 08:59

Na razie sobie nią tylko ręce wymasowałam, bo od 4 dni nie miałam dzisiaj żadnego masażu. I to w sumie dobrze, bo się przewróciłam na rowerze (z tego starego rupiecia spadł łańcuch jak jechałam na stojąco pod górę) i teraz mam problemy. Mam starty sam naskórek z golenia i cały czas się sączy surowica. Nie chce się zasklepić :/ Od poniedziałku tak mam. A co do oliwy z oliwek... Wydaje się dawać bardzo dużo poślizg, ale nie wiem jak to będzie wyglądało przy większej powierzchni i dłuższym czasu tarcia.
wojak10 - 2010-07-30, 14:50

pij dużo wit C :) pomoże zagoić rany.1-2g dziennie
massagewarsaw - 2010-07-30, 14:57
Temat postu: kurs masaz tajski
lub miod manuka 16+ (im wyzsze stezenie, tym lepiej). W wielu panstwach na swiecie uzywany juz w szpitalach w plastrach na odlezyny, obtarcia, na ranach po przeszczepach skory etc. Jest drogi, ale skuteczniejszy niz wiele lekarstw.
Necrii - 2010-07-30, 18:31
Temat postu: Re: kurs masaz tajski
massagewarsaw napisał/a:
lub miod manuka 16+ (im wyzsze stezenie, tym lepiej). W wielu panstwach na swiecie uzywany juz w szpitalach w plastrach na odlezyny, obtarcia, na ranach po przeszczepach skory etc. Jest drogi, ale skuteczniejszy niz wiele lekarstw.


Miód manuka? Pierwsze słyszę... oO

Póki co pomaga trzymanie nogi prościutko przed wiatrakiem i intensywne suszenie. Jeszcze sie trochę sączy, ale w końcu widać efekty. a nie... 3 dni i zero strupa. Plus przetestowałam na sobie działanie olejku z drzewa herbacianego. Zastosowałam ledwie wczoraj i też w końcu zaczerwienienie zaczęło "puszczać"

massagewarsaw - 2010-07-30, 18:35
Temat postu: kurs masaz tajski
miod manuka jest wlasnie z kwiatow drzewa herbacianego
Necrii - 2010-08-01, 19:53

Hm.. czyli jesteśmy w domu :D olejek herbaciany o dziwo pomógł, choć nie wierzyłam, że smarowanie na około może coś dać, a to otarcie jest dość.. rozległe
Milove - 2019-01-31, 01:24
Temat postu: jamajski olejek
czy ktoś próbował manualnego na jamajskim olejku rycynowym?


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group