To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Informacje o dofinansowaniu działalności

Malaczarna - 2010-11-13, 23:47

Pytanie moze troche niedyskretne, ale trudno :) Ile w sumie wynioslo was urzadzenie sobie gabinetu/miejsca pracy? Ja samochod mam, ale nic poza tym, wczesniej pracowalam u kogos, teraz chce zaczac na wlasna reke.
dominikaos - 2010-12-18, 09:32

Barbaro jak uzasadniłaś w UP zakup komputera i drukarki?
Lloyda - 2014-08-28, 10:46

Wydaje mi się że komputer i drukarka w każdej branży praktycznie są niezbędne. Gdzieś musisz mieć bazę klientów, dowiadywać się o nowościach z neta, zamawiać nowy sprzęt albo drukować ofertę, faktury. W dzisiejszych czasach biznes bez komputera nie istnieje. Drukarka również jest konieczna.
drhouse - 2015-02-28, 12:19

Ja w sumie swój pierwszy gabinet otworzyłem w kontenerze mieszkalnym, więc można i tak:)
BabaJaga - 2015-04-28, 22:12

Dobrym rozwiązaniem dla ludzi z niepełnosprawnością jest też PFRON, kiedyś zawsze dawali parę groszy na miejsce pracy, teraz nie wiem jak to wygląda. Może warto się zorientować w temacie?
massagewarsaw - 2015-05-03, 07:30

drhouse napisał/a:
Ja w sumie swój pierwszy gabinet otworzyłem w kontenerze mieszkalnym, więc można i tak:)

spam.

tak, jak wszystkie jego posty

kameleon - 2017-10-21, 22:34

Dobrym pomysłem są dotacje z Unii ale tu trzeba trochę zachodu jednak.
hella - 2018-07-13, 10:26

Dobrym pomysłem jest tak jak tutaj wspomniałeś wzięcie pieniędzy z unii europejskiej.Nie jest to jednak takie proste ponieważ każdy nie moze ich dostać oraz trzeba tutaj spelnić odpowiednie wymagania. Bardzo trudno jest wyciagnać od nich kasę ;)

O wiele łatwiej jest na pewno postaranie sie o pieniądze z urzędu pracy i własnie takie coś bym jednak polecała,

Ewentualnie pożyczka. https://twojapierwszachwilowka.pl/

Iksior - 2018-10-31, 22:09

Z Urzędu Pracy najszybciej uzyskać pieniądze.
Mella - 2018-12-06, 13:30

W jakich miastach staracie się o dofinansowanie?
Marta524 - 2020-10-14, 10:04

Ja składałam wnisek we Wrocławiu. Ale nie wiem co z tego wyjdzie
dziadzia - 2020-12-22, 17:44

teraz coraz rzadziej daja dofinansowania na male dzialalnosci ewentualnie na zatrudnienie doposazenie albo sprzet


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group