To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełn± wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż szkoły, kursy, szkolenia - Szukamy kursu

zbyszek - 2010-07-05, 17:19
Temat postu: Szukamy kursu
Dziewczyna, która wybiera się na AWF w Katowicach (fizjoterapia) i chce się sprawdzić w pracy z ciałem szuka krótkiego kursu masażu klasycznego w wakacje. Może kto¶ zna i może polecić??
massagewarsaw - 2010-07-05, 17:42
Temat postu: kurs masaz tajski
menos w katowicach, ale dluzszy niz kilka dni i wyjezdzaja na mazury. Heros tez robi, ale rowniez okolo 2 tygodni.

zdaje sie, ze nikt inny nie robi latem.

jak nic nie znajdzie, to tajski kampinos w sierpniu 4 dni - nie olejowy, ale masaz.

klasyk i tak bedzie w programie studiow, wiec wydaje sie niepotrzebnym wydatkiem.

werka2.7 - 2010-07-21, 13:49

Ja też szukam kursu tym razem shiatsu najlepiej w warszawie
proszę o polecenie czego¶ - termin to wrzesień

administrator - 2010-07-21, 17:07

werka2.7 napisał/a:
Ja też szukam kursu tym razem shiatsu najlepiej w warszawie
proszę o polecenie czego¶ - termin to wrzesień

Cze¶ć załóż temat ze szukasz kursu shiatsu w warszawie bo w g±szczu wszystkich kursów może kto¶ cię przeoczy.

massagewarsaw - 2010-07-21, 17:22
Temat postu: kurs masaz tajski
latem jest bardzo ciezko zorganizowac kurs, te ktore sa organizowane, znane sa juz zawczasu. Stosunkowo niewiele jest ich w tym roku, ze wzgledu na kryzys. Glownie klasyczne, jeden lomi polaczony z joga i medytacja. Jako, ze to juz polowa lata, to male szanse, ze jeszcze pojawi sie shiatsu.

jak chcesz go tylko uczyc amatorsko, a nie jako czesc dluzszego programu, profesjonalnie, to mozeszs sprobowac tajski, ktory jest pochodny do shiatsu (wiele identycznych pozycji i technik), ale ktory w stopniu podstawowym mozna opanowac juz w 32h.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group