To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Egzamin zawodowy Technik masażysta - Egzamin zawodowy 2010 - part 2

Necrii - 2010-08-21, 20:51

Jeszcze kilka dni i wszystko będzie wiadomo :D
sylwek - 2010-08-27, 10:17

Pomimo wszelkich niepewnosci i rozgoryczenia tematem jaki zaserfowala nam w tym roku OKE, egzamin zostal pozytywnie zaliczony :)
tomipodjacki - 2010-08-27, 11:24

Gratulacje :) a czy można liczyć aby ktoś z wrzucił czerwcowy test, nie mowcie ze nikt nie ma skanera w domu:) bo mogliscie zabrac arkusz do domu??
Anonymous - 2010-08-27, 11:28
Temat postu: projekt i test rozwiazanie -2010.masaz izometryczny
witam
interesuje mnie klucz do etapu pisemnego czerwca 2010 i 2011 oraz ze stycznia test i klucz oprócz tez projekt masazu limfatycznym 2010 GAJEWSKIEJ MONIKI z rozpoznaniem uraz stawu kolanowego z obrzekiem.
czy jest ktoś na forum kto miałby ten egzamin wraz z załącznikami?
proszę o odpowiedź
pozdrawiam
moze ma ktos prosze o kontakt mailowy lub link


słyszałem ze ma byc masaz izometryczny ma ktos o masazu izometrycznym.Prosze wysłac na maila rahim1@interia.pl

Tupsson - 2010-08-27, 11:35

"Zdał egzamin potwierdzający kwalifikacje w zawodzie Technik Masażysta" :D hah świetnie :D bo szczerze przyznam, że całe wakacje byłem przekonany, że praktyczny zawaliłem, a tu taka niespodzianka dzisiaj ^^ 83% :P
Mirek - 2010-08-27, 15:12

79% - ogolnie jak patrze na zestawienia to bardzo mało ludzi NIE ZDAŁO :smile:
Grzegorz - 2010-08-27, 17:07

Bo egzamin był bajecznie prosty, wystarczyło dobrze napisać coś, co oni dają w prezencie w pracy egzaminacyjnej, nic prostszego.
19robertoo64 - 2010-08-27, 18:22

nie był wcale taki prosty juz nie przesadzaj Grzegorz. Ja też zdałem i się z tego ciesze:)
administrator - 2010-08-27, 18:49

Gratulujemy wyników i witamy świeżo upieczonych masażystów ;)
dziku_SKA - 2010-08-28, 18:32

94% z praktycznego, z teorii 96%, ekonomia 90%. Jestem z siebie dumna :)
Necrii - 2010-08-28, 18:34

Gr... a ja siedzę na tym zakichanym Cyprze i nadal nic nie wiem xD

Mama nie zadzwoniła w piątek i teraz ew muszę czekać do poniedziałku, bo nie wiem czy mają w szkołach wywieszone jakieś ogólnodostępne listy

agnieszka - 2010-08-28, 21:44

witam wszystkich :grin: ja też zdałam i muszę powiedzieć że faktycznie egzamin był prosty-głupio było by prowadzic gabinet masażu leczniczego bez uprawnień(a ja mam swój już od stycznia :twisted: )w mojej grupie 30 osób zdało 28 -dyrektor placówki powiedział że jesteśmy najlepsi w województwie(pomimo że to szkoła zaoczna) Gratuluje Wszystkim którzy zdali :lol: praca w tym zawodzie to duże wyzwanie(szczególnie dla kobiety)ale wierzcie mi WARTO ! satysfakcja przeogromna,ja to kocham i nie zamieniłabym się z nikim-dlatego nie wolno rezygnowac z marzeń tylko dla tego że komuś zabrakło kilku punktów na egzaminie praktycznym -mocno trzymam kciuki za tych którzy podejdą do niego za rok
pozdrawiam

zico - 2010-09-08, 09:20

Witam wszystkich u mnie w szkole w lodzi Nr 2 nie zdaly 2 osoby a reszta praktyke na okolo 90 % naprawde dobrze nas przygotowano ale tez nas przrazil ten drenaż polecam wszstkim szkołe w lodzi Zycze powodzenie tym co bedea pisali w przszłym roku Jezli ma ktos pytania o egzamin prosze pisac .
masażystka28 - 2010-09-15, 19:19

a ja mam "wrażenie" że ponieważ był "nowy" temat na egzaminie, to bardzo zaniżyli poziom jeśli chodzi o wyniki. W mojej grupie nie zdała tylko jedna osoba a (przepraszam że tak mówię) "powinny" przynajmniej 4...Bo dobrych masażystów można naprawdę na palcach liczyć
Ronaldo - 2010-09-16, 18:22

Ja podchodzilem drugi raz no i ZDALEM na 76% :)
NIe moglem uwierzyc bo pisalem z glowy, wyszedlem po 2 godzinach ,bo spieszylem sie na samolot :) Popisalem glupoty

Takze nie wiem i nie rozumiem



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group