To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Jak wykonać masaż z czekoladą, miodem, błotem, algami itp

Anonymous - 2008-02-21, 19:07
Temat postu: Jak wykonać masaż z czekoladą, miodem, błotem, algami itp
Moze ktos wie jak to sie robi, kiedy uzyć czekoladę (miód, błoto), miód i jak to robić? chciałbym poszerzyć swoją działalność i mam nadzieję, że mi w tym pomożecie :D

pozdrowki

massagewarsaw - 2008-02-22, 20:34
Temat postu: masaz warszawa
poniewaz nikt nie kwapi sie z jakakolwiek odpowiedzia, wiec moze rzuce oczywiste - idz na kurs, to sie dowiesz.

trudno uczyc sie profesjonalnie jakiegokolwiek masazu tylko czytajac - opis, ksiazki, dvd sa natomiast dobrym uzupelnieniem kursu praktycznego.

moze moja krotka uwaga pchnie dyskusje w jakims kierunku

administrator - 2008-02-23, 00:37

Przede wszystkimi aby wykonywać masaż powinieneś mieć ukończone kursy a nie z książek czy z tv :P Jeśli nie masz kursu masażu kamieniami to proponuję taki zrobić, raz że mniej zachodu z tym niż z czekoladą i kursy chyba bardziej są dostępne. A później myślec dalej...
massagewarsaw - 2008-03-01, 17:01
Temat postu: http://massagelondon.org massage therapy London thai studio
ostanio trafilem na terapeute robiacym masaz jajkiem.

wedlug tego terapeuty masaz ponoc popularny na calym swiecie - ale jak zyje nie spotkalem sie z tym.

jest tez masaz kawiorem - to wynalazek polski, bo znowu nigdzie indziej. Jest nawet nauczyciel tego masazu, przypuszczam jednak, ze nie wielu zainteresowanych kursantow.

czego to ludzie nie wymysla dla pieniedzy czy z proznosci



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group