To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Zarobki w gabinetach SPA

Anakonda - 2012-01-29, 01:27

massagewarsaw, dzięki za poradę. Na początku dam ogłoszenie. Jestem ciekawa, jak to będzie )))
PabloZ - 2014-02-13, 09:58

Cześć wszystkim :)
dawno nie pisałem na forum
z racji zmiany pracy na prace w ośrodku spa,mam pytanie
otóż w którymś z powyższych wpisów zostało wspomniane o zdobywaniu bazy klientów
która umożliwi otwarcie własnej praktyki
Męczy mnie to w jaki sposób to robicie?
po zabiegu dajecie ludziom wizytówkę z ofertą masaży z dojazdem ?
z tego co mi wiadomo to pracodawca może się nieco wkurzyć jeżeli dowie się o tym lub ktoś na nas doniesie-działanie na szkode firmy ?

administrator - 2014-02-13, 13:29

Jeśli klient sam zapyta to czemu nie?
massagewarsaw - 2014-02-15, 16:46
Temat postu: kursy masazu tajskiego
budowanie bazy klientow bylo w kontekscie unikania przemieszczania sie za praca sezonowa, od gor do morza, a siedzenie w jednym miejscu.

budowanie zaczyna sie od szkoly, przez dawanie bezplatnych/tanich masazy, przez szpital, gdzie miales praktyki, po gabinety i spa, gdzie pracowales.

w zaleznosci od miejsca, pracodawcy moga pozwalac na forme samoreklamy, ale to glownie w szpitalach, sanatoriach, gdzie zarobki sa niskie i nie ma napiwkow.

w spa z reguly jest klauzula w kontrakcie, ze nie otworzysz wlasnego gabinetu przez kilka lat po skonczeniu zatrudnienia i w promieniu ilus kilometrow od spa.

jesli klientami sa pacjenci z okolicy, to predzej czy pozniej spotkasz ich na miescie. W czasie zabiegu przedstawiasz sie rowniez z nazwiska, mowisz co robisz i, ewentualnie, ze udzielasz sie na necie, np lokalnym forum dyskusyjnym miasta i regionu, w dziale zdrowie i na innych stronach zwiazanych z masazem i zdrowiem. Moga sobie zapisac twoja godnosc. Jesli ktos bardzo bedzie chcial cie znalezc, to cie znajdzie.

Trzeba to robic z wyczuciem, bez narzucania sie, zeby nie byc postrzeganym jako narzucajacy sie, bo klient moze wyolbrzymic i poskarzyc sie w recepcji.

tak postepujac nie lamiesz kontraktu i etyki pracownika.

jesli dajesz ogloszenia na necie, to wlacz swoja godnosc i fotografie twarzy, moze ktos cie rozpozna ze starych klientow.

Rownolegle daj sie poznac na miescie przez prelekcje o zdrowiu, dawanie kuponow na masaz w tombolach/losowaniach, najlepiej jak najblizej miejsca zamieszkania

Anonymous - 2014-05-21, 11:18

Wiadomo nie od dzisiaj, że najlepiej zarobi się na swoim ;-)


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group