To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Zarobki w gabinetach SPA

Joanna - 2008-02-21, 10:55
Temat postu: Zarobki w gabinetach SPA
Ile zarabia sie w gabinetach SPA? Czy ktoś mogłby mi powiedziec? Niedlugo czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna wlaśnie w gabinecie SPA i nie wiem jaką stawkę netto podać. Pomóżcie.

Pozdrawiam.

administrator - 2008-02-21, 11:11
Temat postu: Re: Zarobki w gabinetach SPA
Joanna napisał/a:
Ile zarabia sie w gabinetach SPA? Czy ktoś mogłby mi powiedziec? Niedlugo czeka mnie rozmowa kwalifikacyjna wlaśnie w gabinecie SPA i nie wiem jaką stawkę netto podać. Pomóżcie.

Koleżanka pracowała rok temu w takim hotelu nad morzem i zarabiała cos w okolicach 10 zł za godzinę. Różne rzeczy robiła począwszy od masażu skończywszy na rożnego rodzaju zabiegach spa. A ty już wiesz co mniej więcej będziesz robiła? Jeśli masowała cały czas to ja o dużo większą stawek powalczył.

Joanna - 2008-02-21, 11:17

Na razie, z tego co sie dowiedzialam, mialabym pracowac na urządzeniu wspomagającym odchudzanie, masaze sporadycznie. Jednak w miare zwiększania sie ilości klientów na masaże tradycyjne (nie na owym urządzeniu) bede tez używała swoich rąk. Więc tak naprawde nie wiem, jaką stawke podac i i jestem w kropce :( A nikt z moich znajomych nie pracuje w takowym gabinecie i nie mam żadnego punktu zaczepienia.
administrator - 2008-02-21, 11:52

Joanna napisał/a:
Na razie, z tego co sie dowiedzialam, mialabym pracowac na urządzeniu wspomagającym odchudzanie, masaze sporadycznie. Jednak w miare zwiększania sie ilości klientów na masaże tradycyjne (nie na owym urządzeniu) bede tez używała swoich rąk. Więc tak naprawde nie wiem, jaką stawke podac i i jestem w kropce :( A nikt z moich znajomych nie pracuje w takowym gabinecie i nie mam żadnego punktu zaczepienia.


Cieżko teraz powiedzieć. Może nic nie mów i poczekaj jaka oni ci stawkę zaproponują a potem możesz negocjować. :D Poczekajmy może ktoś jeszcze na forum sie odezwie w twojej sprawie :)

Pozdrawiam

michal - 2008-02-21, 17:02

powiedz 15 -20 . bedzie z czego zchodzic :)
TK - 2008-02-21, 21:08

Myślę, że 10 zł/h netto to akceptowalne minimum...
arechmal - 2008-02-23, 20:51

witam.ja pracuje juz 3 lata w spa i niestety zarabiam 7 zl netto niestety!!!a bardzo duzo masuje.dodam tylko ze jestem mgr fizjoterapii i uwazam ze to jest zdecydowanie za malo!!!
administrator - 2008-02-24, 15:21

arechmal napisał/a:
witam.ja pracuje juz 3 lata w spa i niestety zarabiam 7 zl netto niestety!!!a bardzo duzo masuje.dodam tylko ze jestem mgr fizjoterapii i uwazam ze to jest zdecydowanie za malo!!!

To nie źle, ciekawe ile biorą za masaż normalnie ? A tobie daja tylko 7 zł okropne. :shock:

massagewarsaw - 2008-02-24, 16:02
Temat postu: masaz warszawa
w warszawie w szkole masazu i gabinecie spa 6zl/h, ale osoba byla zza wschodniej granicy, to moze dlatego. Oprocz uczenia, to wykonywala zabiegi albo pracowala w recepcji - wiec sie nie obijala. Gabinet za 1.5h liczy 120zl, wiec dla wlasciciela zloty interes.
administrator - 2008-02-24, 20:21

Dokładnie dla właściciela złoty interes. Dla pracownika obóz pracy
Joanna - 2008-03-05, 10:12

Jestem ciekawa jakie stawki są w hotelach górskich :D Orientuje sie ktoś?
massagewarsaw - 2008-03-05, 10:47
Temat postu: masaz warszawa
w gorach, tak jak nad morzem, to praca sezonowa, gdy sa turysci (zima w gorach, lato nad morzem).

w zwiazku z tym, mozna liczyc na troche wieksze stawki i napiwki.

problem w tym, ze nie wyrabiasz sobie zawodowej renomy i nie rozszerzasz swojej bazy klientow, jesli w przyszlosci planujesz otworzyc swoj wlasny gabinet.

ag@ta - 2008-03-12, 20:25

hello
ja pracuje jako masazysta i zarabiam 6zl/h i dodatkowo mam jeszcze 30% od kwoty masazu.to jest moja pierwsza praca na tym stanowisku wiec nie narzekam.bynajmniej mam jakis start w tym kierunku :D

massagewarsaw - 2008-03-13, 15:15
Temat postu: masaz warszawa
to calkiem niezle warunki pracy - jak wspomnialem, znana mi nauczycielka masazu i terapeutka w jednej z warszawskich szkol, dostawala tylko gole 6zl/h, bez prowizji od zabiegow.

widzialem oferty pracy w granicach 10zl/h, bez prowizji, w klubie fitness w warszawskim hotelu (oprocz zabiegow, pomoc gosciom ze sprzetem)

pawel - 2008-03-17, 18:38

ja pracowalem w SPA i dostawalem 6 zł za 15 minut masazu czyli 24 za gdzine 5 minut przerwy co masaz, 30 minutowy 12zł i 10 minut przerwy no i godziny 24 zł i 15 minut przerwy. praca tylko w weekendy i ewentualnie w tygodniu na dojazdy, ogolnie warunki super. ale w tym samym osrodku pracownicy ktorzy byli zatrudnieni na stale zarabiali 1100....
wnioski do wyciagniecia dla Was



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group