To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Forum informacje ogólne - Cenniki masaży

pudzian90210 - 2010-06-04, 14:13
Temat postu: Cenniki masaży
Witam, chciałabym się zorientować jakie są średnie ceny poszczególnych zabiegów masaży w naszym kraju. Bardzo bym prosiła zorientowanych ludzi o pomoc.
Konkretnie chodzi mi o masaże:
1. Bańką chińską
2. Masażu na 4-ręce
3. Masażu gorącą czekoladą
4. Masażu bambusami
5. Masaż gorącymi kamieniami
Z góry dziękuje i pozdrawiam.

massagewarsaw - 2010-06-04, 14:30
Temat postu: kurs masaz tajski
nawet jesli otwierasz ogolnopolska siec gabinetow, to ceny i tak powinny byc uzaleznione od warunkow lokalnych.

powiedzmy srednio 100zl/h, ale ceny wahaja sie od 30 do 200 - w zaleznosci od miejsca.

musisz sie zorientowac w okolicznych gabinetach i stosownie dobrac cene

administrator - 2010-06-04, 19:20

Te twoje masaże to bardziej nadają się do gabinetu kosmetycznego albo do spa. Na pomorzu masaże klasyczne od 50 do 100zl/h czyli tak jak w całej Polsce ;)
Fikou - 2010-06-06, 10:27
Temat postu: Ceny
Ja po zbadaniu rynku i przeliczeniu możliwości przerobowych na potrzeby finansowe ustaliłem cennik który możesz sprawdzić na mojej stronie... www.masujmnie.pl
pozdrawiam

administrator - 2010-06-06, 17:24

Dobrze dobre ceny i nie drogo.

ps. Ciekawa strona graficznie, prosta ale przejrzysta.

Scaliano.com.pl - 2010-07-05, 12:58

Ale w praktyce bywa tak,ze salony same ustalaja sobie ceny za poszczególne zabiegi,wiec trudno jest ustalić jeden obowiązujący cennik dla wszystkich,zawsze znajdzie się ktoś,kto się wyłamie.
massagewarsaw - 2010-07-05, 13:01
Temat postu: kurs masaz tajski
Scaliano.com.pl napisał/a:
Ale w praktyce bywa tak,ze salony same ustalaja sobie ceny za poszczególne zabiegi,wiec trudno jest ustalić jeden obowiązujący cennik dla wszystkich,zawsze znajdzie się ktoś,kto się wyłamie.

o czym ty piszesz?

czy tylko piszesz, zeby pisac?

Scaliano.com.pl - 2010-09-09, 15:15

Nie, nie pisze tylko dlatego, zeby pisac;/
massagewarsaw - 2010-09-09, 15:25
Temat postu: kurs masaz tajski
Scaliano.com.pl napisał/a:
Nie, nie pisze tylko dlatego, zeby pisac;/

tym gorzej wypadasz, bo swiadczy, ze nie wkladasz wiele wysilku w swoje jednozdaniowe (w zdecydowanej wiekszosci wykasowane) wypowiedzi na forum.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group