To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Masaż informacje ogólne - Masaż relaksacyjny oparty na ruchu tai - chi

Joanna - 2008-02-18, 11:54
Temat postu: Masaż relaksacyjny oparty na ruchu tai - chi
Chcialabym dowiedziec czegoś wiecej na ten temat. Jak sie wykonuje masaż relaksacyjny oparty na ruchach tai - chi. Czy ktoś pomoże mi?

Pozdrawiam.

massagewarsaw - 2008-02-18, 12:08
Temat postu: http://massagelondon.org massage therapy London thai studio
spytalem o to instruktora tai chi i europejska medalistke i nic o takim rodzaju masazu nie wie, nie istnieje on nigdzie na swiecie - natomiast jest w krakowie kurs, gdzie ucza masazu pod takim tytulem.

wyglada na to, ze po prostu nauczyciel tej techniki uzyl popularnej nazwy cwiczen fizycznych do swojego masazu autorskiego. Technika tai chi ma niewiele wspolnego z zabiegiem.

Joanna - 2008-02-18, 12:11

Dziękuję za informacje :)
Zosias - 2008-09-11, 21:36

w firmie clarena mają opracowany taki masaż
administrator - 2008-09-12, 20:00

Zosias napisał/a:
w firmie clarena mają opracowany taki masaż

To ze w firmie maja taki masaż opracowany to nas cieszy lecz forumowiczka prosi o szczegóły.

massagewarsaw - 2008-09-12, 20:04
Temat postu: masaz warszawa
u zrodla, czyli na stronie clarena, sa wymienione 3 zabiegi "na cialo", nie ma w nim zadnego masazu
niesta - 2008-09-14, 15:13

w Krakowie prowadzeniem takich kursow zajmuje sie Pani Ludmila Petrenko ktora pracuje w medicorze na ul. karmelickiej mysle ze jak sie tam wysle maila to na pewno podadza jakies aktualnosci co do terminow wiem ze I modul jak dotad kosztowal 400zl ( nie wiem czy cos sie nie zmienilo)
administrator - 2008-11-10, 17:22

Marcin Banasinski napisał/a:
bez zgody Pani Ludmiły nie mogę go pokazać publicznie (prawa)
pozdrawiam
Marcin Banasiński

Jeśli nie ma zgody Pani Ludmiły to nie wstawiamy filmów ;)



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group