To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum.e-Masaz.pl
Internetowe forum o masażach, fizjoterapii, odnowie biologicznej i spa. Forum masażu. Forum masaże. Forum masaż. Forum spa. Forum masaze. Forum rehabilitacja. Forum fizjoterapia. Forum masażystów. Forum masażysty. Fizjoterapia forum, Rehabilitacja forum

Hyde Park forum ogólne - Ból nóg podczas biegania

kia - 2024-05-29, 13:01
Temat postu: Ból nóg podczas biegania
Cześć, przychodzę do was z bólem kolana od wewnętrznej strony i stopy od zewnętrznej. Biegam od dwóch miesięcy, stosuję marszobiegi, a mój czas na km to około 7min. Gdy zaczynałam swoją przygodę z bieganiem również bolało mnie kolano i stopa, lecz nie przestałam wtedy biegać i jakoś przeszło, niestety teraz ten ból wydaje się być silniejszy i podczas biegu sprawia duży dyskomfort, ale ustępuje po około 3 km. Czy może on występować od przeciążenia? Tak naprawdę nigdy wcześniej nie biegałam i może przeciążyłam stawy, czy powinnam odpuścić treningi na jakiś czas? Czy może powinnam to rozbiegać? Ostatni bieg miałam w niedzielę a dziś jest czwartek i kolano prawie przestało boleć, ale nie wiem jak będzie się zachowywało podczas biegu, a ból stopy nadal doskwiera ale w mniejszym stopniu. Biegam w butach Asics gel excite 9. Dzięki za wszytskie rady!
bonka - 2024-05-31, 07:20

Być może buty są zbyt miękkie po przysrodkowej stronie pięty by spowolnić nadpronacje. Ta powoduje ciągłe opadanie kostki do wewnątrz, ktory to ruch pociaga za sobą całą powięź i z reguły najslabsze ogniwa dają znać.
Proszę skontaktowac się z fizjorerapeuta celem sprawdzenia wiotkosci stawu skokowego ktory determinuje zakres pronacji oraz celem ewentualnej rekonwalescencji.
Znajomosc własnego ciała a szczegolnie zakresu nadpronacji pomaga dobrac wlasciwe obuwie.

Zerknij sobie również na stronę:
produktybonifraterskie.pl/naturalne-preparaty-na-stawy/

Możęsz sobie tutaj poczytać o polecanych preparatach na stawy. Które pomogą Ci uporać się z bólem.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group